„Atkaklumas klaidą gali pakeisti į neeilinį pasiekimą“ – Mattas Biondi Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Informacija dėl mokesčio už treniruotes

Informuojame, kad Šiaulių m. savivaldybės tarybos 2017-11-09 sprendimu Nr. T-375 įsteigta VšĮ futbolo akademija „Šiauliai", kuri veiklą pradėjo 2018-01-03.


Už teikiamas neformaliojo ugdymo paslaugas VšĮ futbolo akademijoje „Šiauliai" galite sumokėti banko pavedimu, UAB „Perlo paslaugos" terminale arba naudodamiesi „Viena Sąskaita".

 

Nuo 2021-01-01 mokestį sudaro 2 dalys: sportinio ugdymo mokestis - 10 Eur/mėn. ir bendruomenės nario mokestis - 5 Eur/mėn. Bendra suma - 15 Eur/mėn.

 

 

1.     Sportinio ugdymo mokestis – 10 Eur/mėn. – mokamas ne mažiau kaip 10 mėn. sportinio rengimo organizavimo laikotarpiu, nustatytu sportinio rengimo programoje.

 

2.     Bendruomenės nario mokestis – 5 Eur/mėn. – mokamas 12 mėn. ir taikomas pradinio rengimo, meistriškumo ugdymo, meistriškumo tobulinimo grupėse ugdomiems asmenims.

 

Sportinio ugdymo mokestis – 10 Eur/mėn. – nemokamas:

 

1.    Sportinio rengimo plane ir trenerio atostogų ir (ar) nedarbingumo dėl ligos metu, kai šis laikotarpis yra ne trumpesnis kaip 3 savaitės.

 

2.     Jei vieną mėnesį ar daugiau programa nevykdoma dėl Futbolo akademijoje susidariusių svarbių priežasčių.

 

3.     Paskelbus karantiną ir (ar) ekstremaliąją situaciją Lietuvos Respublikoje ir privalomai sustabdžius sportinio rengimo procesą (t. y. kai nevykdomos kontaktinės treniruotės) ne trumpesniam kaip 3 savaičių laikotarpiui.

 

4.     4 (keturias) nepertraukiamas savaites dėl  ligos ir (ar) traumos nelankius sporto pratybų (treniruočių), pateikus tėvų prašymą, šeimos gydytojo ar kitos gydymo įstaigos pažymą;

 

5.     1 mėnesį renkant naują pradinio rengimo grupę.

 

 

       Bendruomenės nario mokestis   – 5 Eur/mėn. nemokamas, kai veikla ir (ar) treniruočių procesas stabdomas (t. y. nevykdomos nei kontaktinės, nei nuotolinės treniruotės) dėl Lietuvos Respublikoje paskelbto karantino ir (ar) ekstremalios situacijos ne trumpesniam nei 3 savaičių laikotarpiui.


Įmoką banko pavedimu perveskite į sąskaitą LT864010051004167811 (bankas Luminor). 

Gavėjas - VšĮ futbolo akademija „Šiauliai", mokėjimo paskirtis - vaiko vardas, pavardė, gimimo metai (papildomai galite nurodyti ir trenerio vardą, pavardę). 

Mokant „Perlo" terminale Jums reikės pateikti mokėjimo kvitą, kurį rasite prie papildomų prisegtų bylų (puslapio apačioje). Paslaugos kaina - 0,25 Eur. 

 

Taip pat atvėrėme naujas atsiskaitymo galimybes savo auklėtinių tėveliams ir nuo 2018 metų už neformaliojo ugdymo paslaugas galite atsiskaityti naudodamiesi „Viena Sąskaita". 


Įmoką sumokėkite iki einamojo mėnesio 28 dienos. Mokėjimą galite atlikti iš karto už kelis mėnesius. 

Informaciją apie už sumokėtas įmokas nuo 2018 m. vasario 1 d. atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu, kurį pateikite grupės treneriui.


Papildomą informaciją suteiksime telefonu 870005051 arba el. paštu: mokesciai@siauliufa.lt 

 

Pagarbiai

VšĮ futbolo akademija „Šiauliai" administracija

tel. 8 700 05051, el. p. siauliufa@siauliufa.lt.

Papildomos prisegtos bylos:
   taisykles_atlygintinos_paslaugos_nuo_2021.pdf    Size: 275 KB
   mokejimo_lapelis_atlyginimo_uz_ugdymo_paslaugas.doc    Size: 37 KB
Rungtynių kalendorius