„Žmonės pirmiau patiki tikru lyderiu, ir tik po to – jo perduodama idėja“ – John C.Maxwell Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio futbolo akademijai „Šiauliai“ paremti

Tikimės, kad šiais metais Jūs pasirūpinsite, kad 2% GPM parama ar jos dalis būtų skirta Jūsų vaikų poreikių tenkinimui futbolo akademijoje „Šiauliai".


Šiuo metu futbolo akademijoje „Šiauliai" sportuoja per 600 jaunųjų futbolininkų. Futbolo akademijos komandos kasmet dalyvauja įvairiuose Lietuvos čempionatuose, futbolo turnyruose Lietuvoje bei užsienyje (Latvija, Estija, Suomija, Švedija ir kt.). Mums rūpi ne tik vaikų saugumas ir ateitis, bet ir kokioje aplinkoje jie sportuoja.

 

Jūsų paramos dėka galėtumėme kartu kurti geresnes sporto bazes, įsigyti daugiau sporto inventoriaus, dažniau organizuoti turnyrus, išvykas į rungtynes ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

Tapkite tiesioginiu futbolo akademijos „Šiauliai" rėmėju investuodami į vaikų ateitį tik tiek savo laiko, kiek reikia užpildyti prašymui. Tikimės, Jūsų geros valios, geranoriškumo ir supratimo.

 

Pagarbiai,
VšĮ futbolo akademija „Šiauliai" administracija

Prašymą užpildyti galite VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (per elektroninę bankininkystę), užpildę popierinę formą galite pristatyti į VMI arba išsiųsti į Deklaracijų valdymo skyrių VMI prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos (Neravų g. 8, LT-66257, Druskininkai).


1-4 asmens duomenys
5 - 2018 (mokestinis laikotarpis)
6S - žymėti X
E1 - žymėti 2
E2 - 304721253 (futbolo akademijos „Šiauliai" kodas)
E3 - FUTBOLO AKADEMIJA „ŠIAULIAI"
E4 - žymėti 2,00 (arba kitą pasirinktą mokesčio dalį)
E5 - galima nurodyti laikotarpį ne ilgesnį 5 metų
Asmens pateikusio prašymą parašas, vardas, pavardė

 

Tikimės nuoširdaus bendradarbiavimo.

 

Ką daryti, jei jau užpildžiau šią formą, tačiau pakeičiau savo nuomonę?

Norint pakeisti duomenis formoje, Jums reikia iš naujo užpildyti anketą ir 8 langelyje pažymėti „X" ženklu patikslinta forma. Apie pakeitimą bus informuota tik Valstybinė mokesčių inspekcija.

Ar galiu skirti 2% kelioms organizacijoms?

Taip, galite 2% pajamų mokesčio padalinti kelioms organizacijoms. Svarbu, kad suma neviršytų 2%. Tuomet FR0512 formoje prie kiekvieno paramos gavėjo E4 langelyje nurodykite skiriamą pajamų mokesčio dalis (procentais).  

Papildomos prisegtos bylos:
   fr0512_3_.pdf    Size: 177 KB
   ___fr0512_uzpildymo_ir_pateikimo_taisykles.pdf    Size: 56 KB
Rungtynių kalendorius