„Nėra didžio sportininko, kuris kasdieną nedarytų klaidų. Jie daro klaidas, tačiau iš karto jų neanalizuoja. Jie laukia, kol pasibaigs žaidimas“– Keith Henschen Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2008/09 m. Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1993 m.) a lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  21  20  0  1  87 - 19 (+68)  60  95%  I 
 Klaipėdos FM "Nesė Group" (Klaipėda)  21  13  4  4  71 - 27 (+44)  43  68%  II 
 Panevėžio FA (Panevėžys)  21  12  4  5  51 - 27 (+24)  40  63%  III 
 Plungės Žemaitijos SSTC (Plungė)  21  9  4  8  36 - 28 (+8)  31  49%  IV 
 Nacionalinė FA (Kaunas)  21  8  6  7  39 - 31 (+8)  30  47%  V 
 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"   21  7  6  8  50 - 40 (+10)  27  42%  VI 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  21  8  1  12  29 - 46 (-17)  25  39%  VII 
 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"   21  6  6  9  24 - 46 (-22)  24  38%  VIII 
 Vilkaviškio SM (Vilkaviškis)  21  6  4  11  21 - 53 (-32)  22  34%  IX 
 Šiaulių FA-93 (Šiauliai)  21  6  3  12  35 - 47 (-12)  21  33%  X 
 Kėdainių SM - "Nevėžis" (Kėdainiai)  21  4  5  12  26 - 69 (-43)  17  26%  XI 
 Kalvarijos SC-"Travedus" (Kalvarija)  21  4  3  14  17 - 53 (-36)  15  23%  XII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
3 G. Viktoravičius Šiaulių FA-93
1 . Šiaulių FA-93
III ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
30
2009-06-20 15:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Plungės Žemaitijos SSTC
29
2009-06-20 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 1 Nacionalinė FA
28
2009-06-20 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 1 Šiaulių FA-93
27
2009-06-20 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 1 : 1 Panevėžio FA
26
2009-06-20 13:00
Vilkaviškis
Vilkaviškio SM 1 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
25
2009-06-20 13:00
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 0 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
24
2009-06-17 16:00
Kaunas (atkelta iš XVIII turo)
Nacionalinė FA 0 : 2 Panevėžio FA
23
2009-06-13 14:00
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 6 : 1 Kalvarijos SC-"Travedus"
22
2009-06-13 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 0 : 0 Nacionalinė FA
21
2009-06-13 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 5 : 0 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
20
2009-06-13 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 1 : 0 Klaipėdos FM "Nesė Group"
19
2009-06-13 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 0 Vilkaviškio SM
18
2009-06-13 13:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
17
2009-06-06 13:30
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 0 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
16
2009-06-06 13:00
Kaunas
Nacionalinė FA 1 : 1 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
15
2009-06-06 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 0 : 2 Panevėžio FA
14
2009-06-06 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 1 : 3 BFA-Vilniaus FM
13
2009-06-06 13:00
Vilkaviškis
Vilkaviškio SM 0 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
12
2009-06-06 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 0 Plungės Žemaitijos SSTC
11
2009-05-30 14:00
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 1 : 3 Vilkaviškio SM
10
2009-05-30 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 4 : 2 Šiaulių FA-93
9
2009-05-30 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 2 : 3 Klaipėdos FM "Nesė Group"
8
2009-05-30 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 1 Kalvarijos SC-"Travedus"
7
2009-05-30 12:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
6
2009-05-23 14:00
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 5 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
5
2009-05-23 13:00
Vilkaviškis
Vilkaviškio SM 1 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
4
2009-05-23 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 3 Alytaus SRC "Dainava"
3
2009-05-16 13:00
Kaunas
Nacionalinė FA 0 : 4 Klaipėdos FM "Nesė Group"
2
2009-05-16 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 6 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
1
2009-05-16 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
30
2009-05-23 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 2 : 0 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
29
2009-05-23 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 0 : 4 Klaipėdos FM "Nesė Group"
28
2009-05-16 14:30
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 2 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
27
2009-05-16 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
26
2009-05-16 13:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 2 Vilkaviškio SM
25
2009-05-09 14:00
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 2 : 1 Plungės Žemaitijos SSTC
24
2009-05-09 13:00
Kaunas
Nacionalinė FA 2 : 1 Šiaulių FA-93
23
2009-05-09 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
22
2009-05-09 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 1 Panevėžio FA
21
2009-05-09 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
20
2009-05-09 13:00
Vilkaviškis
Vilkaviškio SM 0 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
19
2009-05-02 14:00
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 0 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
18
2009-05-02 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 0 Klaipėdos FM "Nesė Group"
17
2009-05-02 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 2 : 0 Šiaulių FA-93
16
2009-05-02 13:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 2 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
15
2009-05-02 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 Vilkaviškio SM
14
2009-04-25 14:00
Vilkaviškis (nukelta į 2009.04.28)
Vilkaviškio SM 0 : 2 Plungės Žemaitijos SSTC
13
2009-04-25 13:00
Kaunas
Nacionalinė FA 1 : 1 Panevėžio FA
12
2009-04-25 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
11
2009-04-25 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 1 : 3 BFA-Vilniaus FM
10
2009-04-25 13:00
Kalvarija (nukelta į 2009.05.01)
Kalvarijos SC-"Travedus" 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
9
2009-04-25 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
8
2009-04-18 15:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 2 Plungės Žemaitijos SSTC
7
2009-04-18 14:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 3 : 2 Šiaulių FA-93
6
2009-04-18 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 3 : 1 Nacionalinė FA
5
2009-04-18 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 4 : 1 Panevėžio FA
4
2009-04-18 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 3 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
3
2009-04-18 12:00
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 0 : 1 Vilkaviškio SM
2
2009-04-11 13:00
Kaunas (atkelta is XVII turo)
Nacionalinė FA 0 : 2 BFA-Vilniaus FM
1
2009-04-04 13:00
Kaunas (atkelta is XIV turo)
Nacionalinė FA 1 : 0 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2008-11-15 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 1 : 1 Nacionalinė FA
65
2008-11-08 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
64
2008-11-08 13:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 9 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
63
2008-11-08 13:00
Plungės Žemaitijos SSTC 0 : 0 Šiaulių FA-93
62
2008-11-08 13:00
Nacionalinė FA 2 : 5 BFA-Vilniaus FM
61
2008-11-08 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 7 Panevėžio FA
60
2008-11-08 12:00
Vilkaviškio SM 0 : 1 Kalvarijos SC-"Travedus"
59
2008-10-31 14:00
Kalvarijos SC-"Travedus" 3 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
58
2008-10-31 13:30
BFA-Vilniaus FM 3 : 1 Klaipėdos FM "Nesė Group"
57
2008-10-31 13:00
Panevėžio FA 2 : 1 Nacionalinė FA
56
2008-10-31 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Plungės Žemaitijos SSTC
55
2008-10-31 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 4 : 0 Vilkaviškio SM
54
2008-10-31 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 6 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
53
2008-10-25 14:00
Plungės Žemaitijos SSTC 2 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
52
2008-10-25 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 4 : 2 BFA-Vilniaus FM
51
2008-10-25 13:00
Vilkaviškio SM 4 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
50
2008-10-25 13:00
Nacionalinė FA 6 : 1 Šiaulių FA-93
49
2008-10-25 13:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" 4 : 1 Panevėžio FA
48
2008-10-25 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
47
2008-10-18 15:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 2 Plungės Žemaitijos SSTC
46
2008-10-18 13:00
BFA-Vilniaus FM 10 : 0 Vilkaviškio SM
45
2008-10-18 13:00
Šiaulių FA-93 3 : 3 Klaipėdos FM "Nesė Group"
44
2008-10-18 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 Nacionalinė FA
43
2008-10-18 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
42
2008-10-18 13:00
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
41
2008-10-11 14:00
Vilkaviškio SM 2 : 2 Plungės Žemaitijos SSTC
40
2008-10-11 13:30
Klaipėdos FM "Nesė Group" 5 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
39
2008-10-11 13:00
Nacionalinė FA 9 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
38
2008-10-11 13:00
BFA-Vilniaus FM 4 : 0 Panevėžio FA
37
2008-10-11 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 3 : 1 Šiaulių FA-93
36
2008-10-11 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 2 Kėdainių SM - "Nevėžis"
35
2008-10-07 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 3 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
34
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 7 Klaipėdos FM "Nesė Group"
33
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 6 BFA-Vilniaus FM
32
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 2 Nacionalinė FA
31
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 0 Vilkaviškio SM
30
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 4 Plungės Žemaitijos SSTC
29
2008-10-07 10:43
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 6 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
28
2008-10-07 10:43
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 10 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
27
2008-10-07 10:43
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 0 : 4 Plungės Žemaitijos SSTC
26
2008-10-07 10:43
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 4 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
25
2008-10-04 14:00
Kalvarijos SC-"Travedus" 0 : 3 Klaipėdos FM "Nesė Group"
24
2008-10-04 13:00
Panevėžio FA 4 : 4 Vilkaviškio SM
23
2008-10-04 13:00
Šiaulių FA-93 0 : 4 BFA-Vilniaus FM
22
2008-10-04 13:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 2 : 4 Nacionalinė FA
21
2008-09-27 13:00
Nacionalinė FA 1 : 1 Plungės Žemaitijos SSTC
20
2008-09-27 13:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" 9 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
19
2008-09-27 13:00
BFA-Vilniaus FM 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
18
2008-09-27 13:00
Panevėžio FA 4 : 0 Šiaulių FA-93
17
2008-09-24 14:00
Kalvarijos SC-"Travedus" 2 : 6 BFA-Vilniaus FM
16
2008-09-24 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 4 Panevėžio FA
15
2008-09-24 12:00
Plungės Žemaitijos SSTC 1 : 6 Klaipėdos FM "Nesė Group"
14
2008-09-22 15:00
Šiaulių FA-93 2 : 0 Vilkaviškio SM
13
2008-09-18 13:00
Atkeltos į 2008.09.18
Šiaulių FA-93 1 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
12
2008-09-13 15:00
Panevėžio FA 4 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
11
2008-09-13 13:00
Vilkaviškio SM 1 : 4 Nacionalinė FA
10
2008-09-13 13:00
BFA-Vilniaus FM 10 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
9
2008-09-06 15:00
Plungės Žemaitijos SSTC 1 : 5 BFA-Vilniaus FM
8
2008-09-06 14:00
Kalvarijos SC-"Travedus" 1 : 3 Šiaulių FA-93
7
2008-09-06 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 8 : 1 Vilkaviškio SM
6
2008-09-06 13:00
Nacionalinė FA 1 : 1 Klaipėdos FM "Nesė Group"
5
2008-09-06 12:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 7 Panevėžio FA
4
2008-09-01
Šiaulių FA-93 5 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
3
2008-08-30 14:00
Panevėžio FA 2 : 0 Plungės Žemaitijos SSTC
2
2008-08-30 13:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" 9 : 0 Vilkaviškio SM
1
2008-08-30 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 1 Kalvarijos SC-"Travedus"
Rungtynių kalendorius