„Ką turi daryti su klaida: atpažinti ją, priimti ją, išmokti iš jos, pamiršti ją“– Deanas Smithas Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2008/09 m. Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1993 m.) a lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  21  20  0  1  87 - 19 (+68)  60  95%  I 
 Klaipėdos FM "Nesė Group" (Klaipėda)  21  13  4  4  71 - 27 (+44)  43  68%  II 
 Panevėžio FA (Panevėžys)  21  12  4  5  51 - 27 (+24)  40  63%  III 
 Plungės Žemaitijos SSTC (Plungė)  21  9  4  8  36 - 28 (+8)  31  49%  IV 
 Nacionalinė FA (Kaunas)  21  8  6  7  39 - 31 (+8)  30  47%  V 
 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"   21  7  6  8  50 - 40 (+10)  27  42%  VI 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  21  8  1  12  29 - 46 (-17)  25  39%  VII 
 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"   21  6  6  9  24 - 46 (-22)  24  38%  VIII 
 Vilkaviškio SM (Vilkaviškis)  21  6  4  11  21 - 53 (-32)  22  34%  IX 
 Šiaulių FA-93 (Šiauliai)  21  6  3  12  35 - 47 (-12)  21  33%  X 
 Kėdainių SM - "Nevėžis" (Kėdainiai)  21  4  5  12  26 - 69 (-43)  17  26%  XI 
 Kalvarijos SC-"Travedus" (Kalvarija)  21  4  3  14  17 - 53 (-36)  15  23%  XII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
3 G. Viktoravičius Šiaulių FA-93
1 . Šiaulių FA-93
III ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
30
2009-06-20 15:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Plungės Žemaitijos SSTC
29
2009-06-20 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 1 Nacionalinė FA
28
2009-06-20 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 1 Šiaulių FA-93
27
2009-06-20 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 1 : 1 Panevėžio FA
26
2009-06-20 13:00
Vilkaviškis
Vilkaviškio SM 1 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
25
2009-06-20 13:00
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 0 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
24
2009-06-17 16:00
Kaunas (atkelta iš XVIII turo)
Nacionalinė FA 0 : 2 Panevėžio FA
23
2009-06-13 14:00
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 6 : 1 Kalvarijos SC-"Travedus"
22
2009-06-13 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 0 : 0 Nacionalinė FA
21
2009-06-13 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 5 : 0 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
20
2009-06-13 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 1 : 0 Klaipėdos FM "Nesė Group"
19
2009-06-13 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 0 Vilkaviškio SM
18
2009-06-13 13:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
17
2009-06-06 13:30
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 0 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
16
2009-06-06 13:00
Kaunas
Nacionalinė FA 1 : 1 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
15
2009-06-06 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 0 : 2 Panevėžio FA
14
2009-06-06 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 1 : 3 BFA-Vilniaus FM
13
2009-06-06 13:00
Vilkaviškis
Vilkaviškio SM 0 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
12
2009-06-06 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 0 Plungės Žemaitijos SSTC
11
2009-05-30 14:00
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 1 : 3 Vilkaviškio SM
10
2009-05-30 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 4 : 2 Šiaulių FA-93
9
2009-05-30 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 2 : 3 Klaipėdos FM "Nesė Group"
8
2009-05-30 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 1 Kalvarijos SC-"Travedus"
7
2009-05-30 12:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
6
2009-05-23 14:00
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 5 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
5
2009-05-23 13:00
Vilkaviškis
Vilkaviškio SM 1 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
4
2009-05-23 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 3 Alytaus SRC "Dainava"
3
2009-05-16 13:00
Kaunas
Nacionalinė FA 0 : 4 Klaipėdos FM "Nesė Group"
2
2009-05-16 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 6 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
1
2009-05-16 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
30
2009-05-23 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 2 : 0 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
29
2009-05-23 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 0 : 4 Klaipėdos FM "Nesė Group"
28
2009-05-16 14:30
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 2 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
27
2009-05-16 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
26
2009-05-16 13:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 2 Vilkaviškio SM
25
2009-05-09 14:00
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 2 : 1 Plungės Žemaitijos SSTC
24
2009-05-09 13:00
Kaunas
Nacionalinė FA 2 : 1 Šiaulių FA-93
23
2009-05-09 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
22
2009-05-09 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 1 Panevėžio FA
21
2009-05-09 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
20
2009-05-09 13:00
Vilkaviškis
Vilkaviškio SM 0 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
19
2009-05-02 14:00
Plungė
Plungės Žemaitijos SSTC 0 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
18
2009-05-02 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 0 Klaipėdos FM "Nesė Group"
17
2009-05-02 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 2 : 0 Šiaulių FA-93
16
2009-05-02 13:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 2 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
15
2009-05-02 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 Vilkaviškio SM
14
2009-04-25 14:00
Vilkaviškis (nukelta į 2009.04.28)
Vilkaviškio SM 0 : 2 Plungės Žemaitijos SSTC
13
2009-04-25 13:00
Kaunas
Nacionalinė FA 1 : 1 Panevėžio FA
12
2009-04-25 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
11
2009-04-25 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 1 : 3 BFA-Vilniaus FM
10
2009-04-25 13:00
Kalvarija (nukelta į 2009.05.01)
Kalvarijos SC-"Travedus" 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
9
2009-04-25 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
8
2009-04-18 15:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 2 Plungės Žemaitijos SSTC
7
2009-04-18 14:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 3 : 2 Šiaulių FA-93
6
2009-04-18 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 3 : 1 Nacionalinė FA
5
2009-04-18 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 4 : 1 Panevėžio FA
4
2009-04-18 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 3 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
3
2009-04-18 12:00
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 0 : 1 Vilkaviškio SM
2
2009-04-11 13:00
Kaunas (atkelta is XVII turo)
Nacionalinė FA 0 : 2 BFA-Vilniaus FM
1
2009-04-04 13:00
Kaunas (atkelta is XIV turo)
Nacionalinė FA 1 : 0 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2008-11-15 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 1 : 1 Nacionalinė FA
65
2008-11-08 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
64
2008-11-08 13:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 9 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
63
2008-11-08 13:00
Plungės Žemaitijos SSTC 0 : 0 Šiaulių FA-93
62
2008-11-08 13:00
Nacionalinė FA 2 : 5 BFA-Vilniaus FM
61
2008-11-08 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 7 Panevėžio FA
60
2008-11-08 12:00
Vilkaviškio SM 0 : 1 Kalvarijos SC-"Travedus"
59
2008-10-31 14:00
Kalvarijos SC-"Travedus" 3 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
58
2008-10-31 13:30
BFA-Vilniaus FM 3 : 1 Klaipėdos FM "Nesė Group"
57
2008-10-31 13:00
Panevėžio FA 2 : 1 Nacionalinė FA
56
2008-10-31 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Plungės Žemaitijos SSTC
55
2008-10-31 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 4 : 0 Vilkaviškio SM
54
2008-10-31 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-93 6 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
53
2008-10-25 14:00
Plungės Žemaitijos SSTC 2 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
52
2008-10-25 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 4 : 2 BFA-Vilniaus FM
51
2008-10-25 13:00
Vilkaviškio SM 4 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
50
2008-10-25 13:00
Nacionalinė FA 6 : 1 Šiaulių FA-93
49
2008-10-25 13:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" 4 : 1 Panevėžio FA
48
2008-10-25 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
47
2008-10-18 15:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 2 Plungės Žemaitijos SSTC
46
2008-10-18 13:00
BFA-Vilniaus FM 10 : 0 Vilkaviškio SM
45
2008-10-18 13:00
Šiaulių FA-93 3 : 3 Klaipėdos FM "Nesė Group"
44
2008-10-18 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 Nacionalinė FA
43
2008-10-18 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
42
2008-10-18 13:00
Kalvarija
Kalvarijos SC-"Travedus" 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
41
2008-10-11 14:00
Vilkaviškio SM 2 : 2 Plungės Žemaitijos SSTC
40
2008-10-11 13:30
Klaipėdos FM "Nesė Group" 5 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
39
2008-10-11 13:00
Nacionalinė FA 9 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
38
2008-10-11 13:00
BFA-Vilniaus FM 4 : 0 Panevėžio FA
37
2008-10-11 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 3 : 1 Šiaulių FA-93
36
2008-10-11 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 2 Kėdainių SM - "Nevėžis"
35
2008-10-07 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 3 : 2 Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas"
34
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 7 Klaipėdos FM "Nesė Group"
33
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 6 BFA-Vilniaus FM
32
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 2 Nacionalinė FA
31
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 0 Vilkaviškio SM
30
2008-10-07 10:50
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 4 Plungės Žemaitijos SSTC
29
2008-10-07 10:43
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 6 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
28
2008-10-07 10:43
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 10 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
27
2008-10-07 10:43
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 0 : 4 Plungės Žemaitijos SSTC
26
2008-10-07 10:43
Kauno FM "Tauras"-FBK "Kaunas" 4 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
25
2008-10-04 14:00
Kalvarijos SC-"Travedus" 0 : 3 Klaipėdos FM "Nesė Group"
24
2008-10-04 13:00
Panevėžio FA 4 : 4 Vilkaviškio SM
23
2008-10-04 13:00
Šiaulių FA-93 0 : 4 BFA-Vilniaus FM
22
2008-10-04 13:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 2 : 4 Nacionalinė FA
21
2008-09-27 13:00
Nacionalinė FA 1 : 1 Plungės Žemaitijos SSTC
20
2008-09-27 13:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" 9 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
19
2008-09-27 13:00
BFA-Vilniaus FM 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
18
2008-09-27 13:00
Panevėžio FA 4 : 0 Šiaulių FA-93
17
2008-09-24 14:00
Kalvarijos SC-"Travedus" 2 : 6 BFA-Vilniaus FM
16
2008-09-24 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 4 Panevėžio FA
15
2008-09-24 12:00
Plungės Žemaitijos SSTC 1 : 6 Klaipėdos FM "Nesė Group"
14
2008-09-22 15:00
Šiaulių FA-93 2 : 0 Vilkaviškio SM
13
2008-09-18 13:00
Atkeltos į 2008.09.18
Šiaulių FA-93 1 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
12
2008-09-13 15:00
Panevėžio FA 4 : 0 Kalvarijos SC-"Travedus"
11
2008-09-13 13:00
Vilkaviškio SM 1 : 4 Nacionalinė FA
10
2008-09-13 13:00
BFA-Vilniaus FM 10 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
9
2008-09-06 15:00
Plungės Žemaitijos SSTC 1 : 5 BFA-Vilniaus FM
8
2008-09-06 14:00
Kalvarijos SC-"Travedus" 1 : 3 Šiaulių FA-93
7
2008-09-06 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 8 : 1 Vilkaviškio SM
6
2008-09-06 13:00
Nacionalinė FA 1 : 1 Klaipėdos FM "Nesė Group"
5
2008-09-06 12:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 7 Panevėžio FA
4
2008-09-01
Šiaulių FA-93 5 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
3
2008-08-30 14:00
Panevėžio FA 2 : 0 Plungės Žemaitijos SSTC
2
2008-08-30 13:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" 9 : 0 Vilkaviškio SM
1
2008-08-30 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 1 Kalvarijos SC-"Travedus"
Rungtynių kalendorius