„Gerai yra gerbti lyderį. Mokytis iš jo, stebėti jį. Tačiau nereikia dievinti jo ar manyti, kad negali jo pralenkti. Nes jei manai, jog esi prastesnis, tuomet tokiu ir būsi“ – David Joseph Schwartz Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

ELITINE U-16 Lyga 2014/15
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 NFA 2000   27  20  3  4  85 - 22 (+63)  63  77%  I 
 Vilniaus FM "Ateitis" (Vilnius)  28  17  4  7  61 - 38 (+23)  55  65%  II 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  28  16  3  9  73 - 35 (+38)  51  60%  III 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  28  12  5  11  55 - 42 (+13)  41  48%  IV 
 "Atlantas" (Klaipėda)  27  10  3  14  41 - 50 (-9)  33  40%  V 
 FK Šiauliai U-17 (Šiauliai)  28  10  2  16  47 - 69 (-22)  32  38%  VI 
 "Ekranas" (Panevėžys)  28  7  2  19  40 - 105 (-65)  23  27%  VII 
 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"   28  6  4  18  26 - 67 (-41)  22  26%  VIII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
11 S. Amirzian FK Šiauliai U-17
8 M. Čečkauskas FK Šiauliai U-17
5 H. Kubulkis FK Šiauliai U-17
5 A. Petkevičius FK Šiauliai U-17
4 . "Ekranas"
4 L. Karžinauskas FK Šiauliai U-17
4 D. Nacickas FK Šiauliai U-17
IV ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
27
2015-06-22 11:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 4 : 3 BFA-Vilniaus FM
26
2015-06-20 14:30
Panevezys
"Ekranas" 2 : 1 "Atlantas"
25
2015-06-20 14:30
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 2 NFA 2000
24
2015-06-20 13:30
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 5 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
23
2015-06-17 13:00
Siauliai
FK Šiauliai U-17 1 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
22
2015-06-13 14:30
Klaipeda
"Atlantas" 2 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
21
2015-06-13 13:30
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 3 : 2 NFA 2000
20
2015-06-13 13:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 8 : 1 "Ekranas"
19
2015-06-13 11:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 0 FK Šiauliai U-17
18
2015-06-06 13:30
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 2 "Atlantas"
17
2015-06-06 13:00
Siauliai
FK Šiauliai U-17 0 : 7 NFA 2000
16
2015-06-06 12:00
Panevezys
"Ekranas" 1 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
15
2015-06-06 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 0 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
14
2015-05-30 15:00
Klaipeda
"Atlantas" 1 : 0 FK Šiauliai U-17
13
2015-05-30 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 6 : 1 "Ekranas"
12
2015-05-30 13:00
Kaunas
NFA 2000 5 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
11
2015-05-30 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 1 BFA-Vilniaus FM
10
2015-05-23 18:00
Siauliai
FK Šiauliai U-17 3 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
9
2015-05-23 15:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 0 "Atlantas"
8
2015-05-23 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 1 NFA 2000
7
2015-05-23 13:00
Panevezys
"Ekranas" 4 : 1 BFA-Vilniaus FM
6
2015-05-16 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 4 : 0 FK Šiauliai U-17
5
2015-05-16 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 5 Vilniaus FM "Ateitis"
4
2015-05-16 11:00
Kaunas
NFA 2000 5 : 0 "Ekranas"
3
2015-05-11 17:00
Klaipeda
"Atlantas" 6 : 3 Alytaus SRC "Dainava"
2
2015-05-09 11:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 3 : 2 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
1
2015-05-08 19:00
Panevezys
"Ekranas" 4 : 1 FK Šiauliai U-17
III ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
28
2015-05-02 17:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 4 : 1 FK Šiauliai U-17
27
2015-05-02 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
26
2015-05-02 13:00
Klaipeda
"Atlantas" 0 : 1 "Ekranas"
25
2015-05-02 11:00
Kaunas
NFA 2000 1 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
24
2015-04-25 13:30
Siauliai
FK Šiauliai U-17 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
23
2015-04-25 13:00
Panevezys
"Ekranas" 3 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
22
2015-04-25 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 0 "Atlantas"
21
2015-04-25 11:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 3 NFA 2000
20
2015-04-18 17:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 1 "Ekranas"
19
2015-04-18 15:00
Kaunas
NFA 2000 4 : 1 FK Šiauliai U-17
18
2015-04-18 14:00
Klaipeda
"Atlantas" 2 : 1 BFA-Vilniaus FM
17
2015-04-18 11:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 Vilniaus FM "Ateitis"
16
2015-04-13 17:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 2 NFA 2000
15
2015-04-11 13:00
Panevezys
"Ekranas" 2 : 3 Alytaus SRC "Dainava"
14
2015-04-11 13:00
Siauliai
FK Šiauliai U-17 4 : 1 "Atlantas"
13
2015-04-11 12:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
12
2015-04-04 19:00
Klaipeda
"Atlantas" 1 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
11
2015-04-04 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 7 : 0 "Ekranas"
10
2015-04-04 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 1 FK Šiauliai U-17
9
2015-04-04 11:00
Kaunas
NFA 2000 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
8
2015-03-28 13:30
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 2 "Atlantas"
7
2015-03-28 13:00
Siauliai
FK Šiauliai U-17 3 : 4 BFA-Vilniaus FM
6
2015-03-28 12:00
Panevezys
"Ekranas" 4 : 4 NFA 2000
5
2015-03-28 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
4
2015-03-21 13:00
Klaipeda
"Atlantas" 2 : 0 NFA 2000
3
2015-03-21 12:00
Šiauliai
FK Šiauliai U-17 4 : 1 "Ekranas"
2
2015-03-21 11:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
1
2015-03-21 11:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 2 Vilniaus FM "Ateitis"
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
28
2014-11-15 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
27
2014-11-15 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 2 NFA 2000
26
2014-11-15 12:00
Panevezys
"Ekranas" 2 : 4 "Atlantas"
25
2014-11-15 12:00
Šiauliai
FK Šiauliai U-17 2 : 2 Vilniaus FM "Ateitis"
24
2014-11-08 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 3 : 0 FK Šiauliai U-17
23
2014-11-08 13:00
Klaipeda
"Atlantas" 1 : 3 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
22
2014-11-08 13:00
Kaunas
NFA 2000 2 : 0 BFA-Vilniaus FM
21
2014-11-08 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 0 "Ekranas"
20
2014-11-01 14:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 3 : 1 "Atlantas"
19
2014-11-01 13:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 0 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
18
2014-11-01 12:00
Panevezys
"Ekranas" 3 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
17
2014-11-01 12:00
Šiauliai
FK Šiauliai U-17 0 : 3 NFA 2000
16
2014-10-25 13:00
Klaipeda
"Atlantas" 1 : 3 FK Šiauliai U-17
15
2014-10-25 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 9 : 0 "Ekranas"
14
2014-10-25 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 4 BFA-Vilniaus FM
13
2014-10-21 16:00
Kaunas
NFA 2000 2 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
12
2014-10-18 15:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 0 "Atlantas"
11
2014-10-18 15:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 NFA 2000
10
2014-10-18 13:30
Panevezys
"Ekranas" 2 : 5 BFA-Vilniaus FM
9
2014-10-18 13:00
Šiauliai
FK Šiauliai U-17 3 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
8
2014-10-11 13:00
Klaipeda
"Atlantas" 1 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
7
2014-10-11 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 6 : 0 FK Šiauliai U-17
6
2014-10-11 12:00
Kaunas
NFA 2000 9 : 0 "Ekranas"
5
2014-10-11 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
4
2014-10-04 13:00
Kaunas
NFA 2000 6 : 0 "Atlantas"
3
2014-10-04 11:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 0 : 4 BFA-Vilniaus FM
2
2014-10-04 11:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 6 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
1
2014-10-04 10:00
Panevezys
"Ekranas" 1 : 7 FK Šiauliai U-17
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
28
2014-09-27 16:44
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 0 BFA-Vilniaus FM
27
2014-09-27 13:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 0 FK Šiauliai U-17
26
2014-09-27 13:00
Klaipeda
"Atlantas" 5 : 0 "Ekranas"
25
2014-09-27 11:00
Kaunas
NFA 2000 5 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
24
2014-09-20 15:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 0 "Atlantas"
23
2014-09-20 14:00
Siauliai
FK Šiauliai U-17 2 : 3 Alytaus SRC "Dainava"
22
2014-09-20 13:00
Panevezys
"Ekranas" 0 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
21
2014-09-20 12:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 1 NFA 2000
20
2014-09-13 13:00
Kaunas
NFA 2000 4 : 0 FK Šiauliai U-17
19
2014-09-13 12:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 2 "Ekranas"
18
2014-09-13 12:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
17
2014-09-13 12:00
Klaipeda
"Atlantas" 2 : 0 BFA-Vilniaus FM
16
2014-09-06 13:00
Panevezys
"Ekranas" 0 : 4 Alytaus SRC "Dainava"
15
2014-09-06 13:00
Siauliai
FK Šiauliai U-17 1 : 0 "Atlantas"
14
2014-09-06 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 2 NFA 2000
13
2014-08-30 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 2 "Ekranas"
12
2014-08-30 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 2 FK Šiauliai U-17
11
2014-08-30 13:00
Klaipeda
"Atlantas" 3 : 4 Vilniaus FM "Ateitis"
10
2014-08-30 13:00
Kaunas
NFA 2000 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
9
2014-08-23 13:00
Siauliai
FK Šiauliai U-17 0 : 3 BFA-Vilniaus FM
8
2014-08-23 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 0 "Atlantas"
7
2014-08-23 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 5 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
6
2014-08-23 12:00
Panevezys
"Ekranas" 0 : 3 NFA 2000
5
2014-08-16 13:00
Klaipeda
"Atlantas" 3 : 2 NFA 2000
4
2014-08-16 12:00
Siauliai
FK Šiauliai U-17 5 : 3 "Ekranas"
3
2014-08-16 11:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 3 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
2
2014-08-16 11:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
1
2014-08-06 12:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 7 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
Rungtynių kalendorius