„Sportas yra geriausia skirtingų religijų žmonių ar šalių bendravimo forma“ –Yao Mingas Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

ELITINĖ U -18 Lyga 2014/15
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 FK Šiauliai U-19 (Šiauliai)  28  20  2  6  69 - 29 (+40)  62  73%  I 
 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"   28  18  4  6  75 - 29 (+46)  58  69%  II 
 Granitas (LT)  28  14  3  11  85 - 64 (+21)  45  53%  III 
 Vilniaus FA "Žalgirietis" (Vilnius)  28  13  6  9  53 - 52 (+1)  45  53%  IV 
 Sūduva (Marijampolė)  28  13  4  11  68 - 72 (-4)  43  51%  V 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  28  7  4  17  33 - 43 (-10)  25  29%  VI 
 NFA 1999   28  7  4  17  39 - 57 (-18)  25  29%  VII 
 Gargždų FK "Banga" (Gargždai)  28  5  3  20  30 - 106 (-76)  18  21%  VIII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
13 V. Giedraitis FK Šiauliai U-19
10 D. Konikas FK Šiauliai U-19
9 J. Petravičius FK Šiauliai U-19
7 D. Šešplaukis FK Šiauliai U-19
6 E. Jankauskas FK Šiauliai U-19
6 A. Mika FK Šiauliai U-19
IV ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
28
2015-06-20 11:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 1 Vilniaus FA "Žalgirietis"
27
2015-06-20 11:00
Siauliai
FK Šiauliai U-19 0 : 3 Sūduva
26
2015-06-17 15:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 0 NFA 1999
25
2015-06-16 17:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 0 : 6 Granitas
24
2015-06-13 15:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 2 NFA 1999
23
2015-06-13 14:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 0 : 1 FK Šiauliai U-19
22
2015-06-13 13:00
Klaipeda
Granitas 2 : 3 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
21
2015-06-13 13:00
Marijampole
Sūduva 8 : 4 Gargždų FK "Banga"
20
2015-06-10 15:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 1 : 1 Gargždų FK "Banga"
19
2015-06-06 16:30
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 0 : 8 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
18
2015-06-06 15:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 2 Granitas
17
2015-06-06 15:00
Siauliai
FK Šiauliai U-19 4 : 0 NFA 1999
16
2015-06-06 13:00
Marijampole
Sūduva 2 : 3 Vilniaus FA "Žalgirietis"
15
2015-05-30 17:00
Klaipeda
Granitas 0 : 7 FK Šiauliai U-19
14
2015-05-30 14:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 0 BFA-Vilniaus FM
13
2015-05-30 11:00
Kaunas
NFA 1999 3 : 0 Sūduva
12
2015-05-24 13:00
Marijampole
Sūduva 4 : 3 Granitas
11
2015-05-23 18:00
Siauliai
FK Šiauliai U-19 2 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
10
2015-05-23 15:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 3 : 0 BFA-Vilniaus FM
9
2015-05-23 11:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 2 : 2 NFA 1999
8
2015-05-16 17:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 0 : 3 NFA 1999
7
2015-05-16 17:00
Klaipeda
Granitas 4 : 1 Vilniaus FA "Žalgirietis"
6
2015-05-16 15:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 2 FK Šiauliai U-19
5
2015-05-16 11:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 6 : 0 Sūduva
4
2015-05-09 17:00
Marijampole
Sūduva 1 : 1 BFA-Vilniaus FM
3
2015-05-09 12:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 3 : 2 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
2
2015-05-09 11:00
Kaunas
NFA 1999 3 : 2 Granitas
1
2015-05-08 17:00
Gargzdai
FK Šiauliai U-19 2 : 0 Gargždų FK "Banga"
III ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
28
2015-05-02 13:00
Kaunas
NFA 1999 0 : 2 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
27
2015-05-02 13:00
Marijampole
Sūduva 2 : 4 FK Šiauliai U-19
26
2015-05-02 11:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
25
2015-05-02 11:00
Klaipeda
Granitas 6 : 1 Gargždų FK "Banga"
24
2015-04-25 15:30
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 0 Granitas
23
2015-04-25 13:30
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 3 : 7 Sūduva
22
2015-04-25 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 1 NFA 1999
21
2015-04-25 11:30
Siauliai
FK Šiauliai U-19 3 : 1 Vilniaus FA "Žalgirietis"
20
2015-04-18 17:00
Kaunas
NFA 1999 1 : 2 FK Šiauliai U-19
19
2015-04-18 15:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 3 : 1 Sūduva
18
2015-04-18 15:00
Klaipeda
Granitas 4 : 2 BFA-Vilniaus FM
17
2015-04-18 11:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 0 Gargždų FK "Banga"
16
2015-04-11 16:30
Siauliai
FK Šiauliai U-19 4 : 1 Granitas
15
2015-04-11 15:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 3 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
14
2015-04-11 13:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 2 : 0 Vilniaus FA "Žalgirietis"
13
2015-04-11 11:00
Marijampole
Sūduva 1 : 1 NFA 1999
12
2015-04-04 13:00
Kaunas
NFA 1999 2 : 1 Vilniaus FA "Žalgirietis"
11
2015-04-04 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 2 Gargždų FK "Banga"
10
2015-04-04 11:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 1 FK Šiauliai U-19
9
2015-04-03 13:30
Klaipeda
Granitas 12 : 1 Sūduva
8
2015-03-28 15:00
Siauliai
FK Šiauliai U-19 3 : 0 BFA-Vilniaus FM
7
2015-03-28 14:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 0 : 7 NFA 1999
6
2015-03-28 14:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 6 : 1 Granitas
5
2015-03-28 11:00
Marijampole
Sūduva 1 : 2 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
4
2015-03-21 15:00
Klaipeda
Granitas 4 : 0 NFA 1999
3
2015-03-21 14:00
Šiauliai
FK Šiauliai U-19 4 : 0 Gargždų FK "Banga"
2
2015-03-21 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 4 : 0 Sūduva
1
2015-03-21 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 2 Vilniaus FA "Žalgirietis"
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
28
2014-11-15 13:00
Šiauliai
FK Šiauliai U-19 5 : 4 Sūduva
27
2014-11-15 13:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 2 : 4 Granitas
26
2014-11-15 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 1 NFA 1999
25
2014-11-15 12:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 3 Vilniaus FA "Žalgirietis"
24
2014-11-08 14:00
Kaunas
NFA 1999 0 : 0 BFA-Vilniaus FM
23
2014-11-08 13:30
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 2 : 1 FK Šiauliai U-19
22
2014-11-08 13:00
Klaipeda
Granitas 0 : 3 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
21
2014-11-08 12:00
Marijampole
Sūduva 5 : 1 Gargždų FK "Banga"
20
2014-11-01 15:00
Šiauliai
FK Šiauliai U-19 2 : 0 NFA 1999
19
2014-11-01 13:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 1 : 7 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
18
2014-11-01 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 6 : 1 Granitas
17
2014-11-01 12:00
Marijampole
Sūduva 2 : 2 Vilniaus FA "Žalgirietis"
16
2014-10-25 14:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 1 BFA-Vilniaus FM
15
2014-10-25 14:00
Vilniaus FA "Žalgirietis" 3 : 0 Gargždų FK "Banga"
14
2014-10-25 12:00
Kaunas
NFA 1999 2 : 3 Sūduva
13
2014-10-25 12:00
Klaipeda
Granitas 2 : 2 FK Šiauliai U-19
12
2014-10-18 15:00
Šiauliai
FK Šiauliai U-19 0 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
11
2014-10-18 14:00
Marijampole
Sūduva 1 : 3 Granitas
10
2014-10-18 14:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 0 : 4 BFA-Vilniaus FM
9
2014-10-18 14:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 3 : 2 NFA 1999
8
2014-10-11 15:00
Klaipeda
Granitas 3 : 4 Vilniaus FA "Žalgirietis"
7
2014-10-11 15:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 0 FK Šiauliai U-19
6
2014-10-11 14:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 0 Sūduva
5
2014-10-11 14:00
Kaunas
NFA 1999 4 : 0 Gargždų FK "Banga"
4
2014-10-05 15:00
Marijampole
Sūduva 2 : 0 BFA-Vilniaus FM
3
2014-10-04 15:00
Kaunas
NFA 1999 1 : 2 Granitas
2
2014-10-04 12:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 0 : 2 FK Šiauliai U-19
1
2014-08-16 13:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 3 : 6 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
28
2014-10-04 12:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 2 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
27
2014-09-28 13:30
Marijampole
Sūduva 3 : 2 FK Šiauliai U-19
26
2014-09-27 16:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 0 : 0 BFA-Vilniaus FM
25
2014-09-27 13:00
Kaunas
NFA 1999 0 : 3 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
24
2014-09-27 11:00
Klaipeda
Granitas 7 : 1 Gargždų FK "Banga"
23
2014-09-20 16:00
Siauliai
FK Šiauliai U-19 3 : 1 Vilniaus FA "Žalgirietis"
22
2014-09-20 15:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 1 Granitas
21
2014-09-20 14:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 3 : 0 NFA 1999
20
2014-09-20 13:30
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 1 : 3 Sūduva
19
2014-09-13 15:00
Kaunas
NFA 1999 1 : 2 FK Šiauliai U-19
18
2014-09-13 14:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 2 Gargždų FK "Banga"
17
2014-09-09 13:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 0 : 4 Sūduva
16
2014-09-06 15:00
Siauliai
FK Šiauliai U-19 2 : 1 Granitas
15
2014-09-06 14:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 3 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
14
2014-09-06 14:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 1 : 1 Vilniaus FA "Žalgirietis"
13
2014-09-06 11:00
Marijampole
Sūduva 3 : 0 NFA 1999
12
2014-09-03 18:30
Siauliai
FK Šiauliai U-19 6 : 0 Gargždų FK "Banga"
11
2014-09-03 15:30
Klaipeda
Granitas 3 : 2 BFA-Vilniaus FM
10
2014-08-30 15:30
Klaipeda
Granitas 3 : 3 Sūduva
9
2014-08-30 15:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 1 Gargždų FK "Banga"
8
2014-08-30 15:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 2 FK Šiauliai U-19
7
2014-08-30 12:00
Kaunas
NFA 1999 1 : 4 Vilniaus FA "Žalgirietis"
6
2014-08-23 15:00
Šiauliai
FK Šiauliai U-19 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
5
2014-08-23 14:00
Vilnius
Vilniaus FA "Žalgirietis" 0 : 5 Granitas
4
2014-08-23 13:00
Gargzdai
Gargždų FK "Banga" 4 : 2 NFA 1999
3
2014-08-23 11:00
Marijampole
Sūduva 2 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
2
2014-08-16 15:00
Klaipeda
Granitas 3 : 0 NFA 1999
1
2014-08-16 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 2 Sūduva
Rungtynių kalendorius