„Ką turi daryti su klaida: atpažinti ją, priimti ją, išmokti iš jos, pamiršti ją“– Deanas Smithas Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2011/12 m. Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1998 m.) A lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 Šiaulių FA-98 (Šiauliai)  22  16  5  1  74 - 20 (+54)  53  80%  I 
 Panevėžio FA "Ekranas" (Panevėžys)  22  16  4  2  53 - 19 (+34)  52  78%  II 
 Marijampolės FC -"Sūduva" (Marijampolė)  22  12  3  7  58 - 35 (+23)  39  59%  III 
 Klaipėdos FA (Klaipėda)  22  11  6  5  41 - 28 (+13)  39  59%  IV 
 Vilniaus FM "Ateitis" (Vilnius)  22  10  4  8  55 - 32 (+23)  34  51%  V 
 Utenos KKSC-Širvintų SM   22  7  8  7  25 - 28 (-3)  29  43%  VI 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  23  8  0  15  25 - 47 (-22)  24  34%  VII 
 FS Klaipėda (Klaipėda)  21  7  2  12  26 - 46 (-20)  23  36%  VIII 
 SFK Rotalis (Vilnius)  22  6  4  12  13 - 43 (-30)  22  33%  IX 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  22  6  3  13  20 - 42 (-22)  21  31%  X 
 Jonavos KKSC (Jonava)  22  6  3  13  30 - 61 (-31)  21  31%  XI 
 FM Tauras-Kauno Žalgiris (Kaunas)  22  5  2  15  24 - 43 (-19)  17  25%  XII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
17 D. Konikas Šiaulių FA-98
8 J. Budrys Šiaulių FA-98 Gynejas
6 R. Lekiatas Šiaulių FA-98 Gynejas
5 S. Jurgilas Šiaulių FA-98 Gynejas
5 . Vilniaus FM "Ateitis" Gynejas
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
67
2012-06-23 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 1 Klaipėdos FA
66
2012-06-23 13:00
Klaipėda
FS Klaipėda 3 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
65
2012-06-23 12:00
Širvintos
Utenos KKSC-Širvintų SM 2 : 0 BFA-Vilniaus FM
64
2012-06-23 12:00
Vilnius
SFK Rotalis 2 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
63
2012-06-23 11:00
Jonava
Jonavos KKSC 2 : 8 Šiaulių FA-98
62
2012-06-23 00:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 4 Panevėžio FA "Ekranas"
61
2012-06-16 14:40
Klaipėda
Klaipėdos FA 3 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
60
2012-06-16 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 5 : 0 SFK Rotalis
59
2012-06-16 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-98 4 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
58
2012-06-16 12:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 1 Utenos KKSC-Širvintų SM
57
2012-06-16 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 2 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
56
2012-06-16 10:26
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 3 FS Klaipėda
55
2012-06-10 18:00
Širvintos
Utenos KKSC-Širvintų SM 1 : 5 Šiaulių FA-98
54
2012-06-09 14:00
Klaipėda
Klaipėdos FA 5 : 0 SFK Rotalis
53
2012-06-09 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
52
2012-06-09 12:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
51
2012-06-09 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 3 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
50
2012-06-02 13:30
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 3 Klaipėdos FA
49
2012-06-02 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 3 Utenos KKSC-Širvintų SM
48
2012-06-02 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
47
2012-06-02 12:30
Šiauliai
Šiaulių FA-98 5 : 0 FS Klaipėda
46
2012-06-02 12:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
45
2012-06-02 12:00
Vilnius
SFK Rotalis 0 : 4 Jonavos KKSC
44
2012-05-27 12:30
Kaunas
Šiaulių FA-98 3 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
43
2012-05-26 13:00
Utena
Utenos KKSC-Širvintų SM 1 : 3 Marijampolės FC -"Sūduva"
42
2012-05-26 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 0 FS Klaipėda
41
2012-05-26 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 1 BFA-Vilniaus FM
40
2012-05-26 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 1 BFA-Vilniaus FM
39
2012-05-26 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" - : - BFA-Vilniaus FM
38
2012-05-26 13:00
Jonava
Jonavos KKSC 1 : 1 Klaipėdos FA
37
2012-05-26 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 3 : 0 SFK Rotalis
36
2012-05-20 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 1 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
35
2012-05-19 16:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 0 Klaipėdos FA
34
2012-05-19 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-98 6 : 0 BFA-Vilniaus FM
33
2012-05-19 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 1 FS Klaipėda
32
2012-05-19 12:00
Vilnius
SFK Rotalis 0 : 3 Utenos KKSC-Širvintų SM
31
2012-05-19 11:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
30
2012-05-16 17:40
Klaipėda
FS Klaipėda 1 : 1 SFK Rotalis
29
2012-05-16 17:00
Klaipėda
Klaipėdos FA 4 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
28
2012-05-16 17:00
Širvintos
Utenos KKSC-Širvintų SM 1 : 1 Jonavos KKSC
27
2012-05-16 16:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 1 Šiaulių FA-98
26
2012-05-16 16:00
kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 5 Marijampolės FC -"Sūduva"
25
2012-05-16 16:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 4 Alytaus SRC "Dainava"
24
2012-05-09 17:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 1 Utenos KKSC-Širvintų SM
23
2012-05-05 13:40
Šiauliai
Šiaulių FA-98 2 : 1 Klaipėdos FA
22
2012-05-05 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
21
2012-05-05 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 1 BFA-Vilniaus FM
20
2012-05-05 12:00
Vilnius
SFK Rotalis 1 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
19
2012-05-02 14:00
Klaipeda
FS Klaipėda 3 : 1 Jonavos KKSC
18
2012-04-30 17:00
Klaipeda
Klaipėdos FA 1 : 0 Utenos KKSC-Širvintų SM
17
2012-04-29 13:30
Šiauliai
Šiaulių FA-98 5 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
16
2012-04-29 11:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 1 Jonavos KKSC
15
2012-04-28 13:30
Klaipeda
FS Klaipėda 1 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
14
2012-04-28 13:00
Panevežys
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
13
2012-04-28 11:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 0 SFK Rotalis
12
2012-04-22 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 3 : 1 BFA-Vilniaus FM
11
2012-04-21 14:30
Širvintos
Utenos KKSC-Širvintų SM 2 : 0 FS Klaipėda
10
2012-04-21 14:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 Klaipėdos FA
9
2012-04-21 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 2 Šiaulių FA-98
8
2012-04-21 12:30
Vilnius
SFK Rotalis 0 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
7
2012-04-21 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 6 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
6
2012-04-15 12:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 5 : 1 Jonavos KKSC
5
2012-04-14 21:53
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 3 Marijampolės FC -"Sūduva"
4
2012-04-14 21:49
Šiaulių FA-98 4 : 0 SFK Rotalis
3
2012-04-14 14:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 1 Utenos KKSC-Širvintų SM
2
2012-04-14 11:00
Klaipeda
FS Klaipėda 1 : 1 Klaipėdos FA
1
2012-04-14 11:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2011-10-30 12:30
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 7 : 3 Jonavos KKSC
65
2011-10-29 13:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 1 FS Klaipėda
64
2011-10-29 13:00
Klaipėdos FA 3 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
63
2011-10-29 12:00
BFA-Vilniaus FM 2 : 1 Utenos KKSC-Širvintų SM
62
2011-10-29 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
61
2011-10-29 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 2 SFK Rotalis
60
2011-10-22 13:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 3 Klaipėdos FA
59
2011-10-22 13:30
FS Klaipėda 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
58
2011-10-22 13:00
SFK Rotalis 1 : 4 Marijampolės FC -"Sūduva"
57
2011-10-22 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 1 Šiaulių FA-98
56
2011-10-22 12:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 0 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
55
2011-10-22 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Jonavos KKSC
54
2011-10-16 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 4 : 0 Jonavos KKSC
53
2011-10-15 14:40
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 1 : 2 Utenos KKSC-Širvintų SM
52
2011-10-15 14:00
SFK Rotalis 0 : 0 Klaipėdos FA
51
2011-10-15 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 0 FS Klaipėda
50
2011-10-15 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
49
2011-10-15 12:00
BFA-Vilniaus FM 2 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
48
2011-10-08 13:30
Klaipėdos FA 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
47
2011-10-08 13:00
FS Klaipėda 0 : 3 Šiaulių FA-98
46
2011-10-08 13:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 0 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
45
2011-10-08 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
44
2011-10-08 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
43
2011-10-08 12:00
Jonavos KKSC 0 : 2 SFK Rotalis
42
2011-10-01 13:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 2 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
41
2011-10-01 13:00
Klaipėdos FA 3 : 0 Jonavos KKSC
40
2011-10-01 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 4 FS Klaipėda
39
2011-10-01 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 0 BFA-Vilniaus FM
38
2011-10-01 12:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 3 Utenos KKSC-Širvintų SM
37
2011-10-01 11:00
SFK Rotalis 0 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
36
2011-09-24 14:40
Vilniaus FM "Ateitis" 6 : 1 Jonavos KKSC
35
2011-09-24 13:30
Klaipėdos FA 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
34
2011-09-24 13:00
BFA-Vilniaus FM 0 : 3 Šiaulių FA-98
33
2011-09-24 13:00
FS Klaipėda 3 : 6 Marijampolės FC -"Sūduva"
32
2011-09-24 12:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 0 : 0 SFK Rotalis
31
2011-09-24 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 4 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
30
2011-09-18 12:00
Jonavos KKSC 0 : 0 Utenos KKSC-Širvintų SM
29
2011-09-17 14:40
Vilniaus FM "Ateitis" 7 : 0 Klaipėdos FA
28
2011-09-17 13:30
SFK Rotalis 2 : 0 FS Klaipėda
27
2011-09-17 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 BFA-Vilniaus FM
26
2011-09-17 12:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 3 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
25
2011-09-17 11:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
24
2011-09-11 13:00
BFA-Vilniaus FM 4 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
23
2011-09-11 13:00
FS Klaipėda 1 : 2 Jonavos KKSC
22
2011-09-10 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 6 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
21
2011-09-10 13:00
Klaipėdos FA 1 : 3 Šiaulių FA-98
20
2011-09-10 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 1 SFK Rotalis
19
2011-09-10 12:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 0 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
18
2011-09-04 11:00
Jonavos KKSC 1 : 3 FM Tauras-Kauno Žalgiris
17
2011-09-03 14:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 2 : 2 Klaipėdos FA
16
2011-09-03 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 2 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
15
2011-09-03 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 4 : 1 FS Klaipėda
14
2011-09-03 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 1 Šiaulių FA-98
13
2011-09-03 11:00
SFK Rotalis 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
12
2011-08-31 16:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 2 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
11
2011-08-28 12:00
BFA-Vilniaus FM 3 : 2 Jonavos KKSC
10
2011-08-27 14:40
FS Klaipėda 1 : 0 Utenos KKSC-Širvintų SM
9
2011-08-27 14:00
Klaipėdos FA 1 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
8
2011-08-27 13:40
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 0 SFK Rotalis
7
2011-08-27 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 4 : 2 Vilniaus FM "Ateitis"
6
2011-08-21 12:00
Jonavos KKSC 1 : 6 Panevėžio FA "Ekranas"
5
2011-08-20 13:00
SFK Rotalis 0 : 3 Šiaulių FA-98
4
2011-08-20 12:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 1 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
3
2011-08-20 11:00
Klaipėdos FA 5 : 1 FS Klaipėda
2
2011-08-20 11:00
Vilniaus FM "Ateitis" 4 : 0 BFA-Vilniaus FM
1
2011-08-20 11:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
Rungtynių kalendorius