„Žmonės pirmiau patiki tikru lyderiu, ir tik po to – jo perduodama idėja“ – John C.Maxwell Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2010/11 Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1997 m.) A lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 Plungės VFK "Žiogeliai" (Plungė)  22  18  2  2  84 - 16 (+68)  56  84%  I 
 Vilniaus FM-FK Žalgiris (Vilnius)  22  14  6  2  48 - 15 (+33)  48  72%  II 
 Marijampolės FC -"Sūduva" (Marijampolė)  22  14  4  4  79 - 27 (+52)  46  69%  III 
 FM Tauras-Kauno Žalgiris (Kaunas)  22  13  5  4  64 - 16 (+48)  44  66%  IV 
 Klaipėdos FM-FK Atlantas ( Klaipėda)  22  12  2  8  49 - 35 (+14)  38  57%  V 
 Panevėžio FA "Ekranas" (Panevėžys)  22  7  7  8  42 - 43 (-1)  28  42%  VI 
 Šiaulių FA-97 (Šiauliai)  22  8  3  11  24 - 36 (-12)  27  40%  VII 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  22  7  4  11  35 - 51 (-16)  25  37%  VIII 
 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"   22  5  3  14  19 - 44 (-25)  18  27%  IX 
 Vilniaus FM "Ateitis" (Vilnius)  22  5  3  14  22 - 57 (-35)  18  27%  X 
 Mažeikių SM (Mažeikiai)  22  3  7  12  23 - 61 (-38)  16  24%  XI 
 Kėdainių SM - "Nevėžis" (Kėdainiai)  22  2  2  18  15 - 103 (-88)  8  12%  XII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
11 R. Balčiūnas Šiaulių FA-97
7 . Klaipėdos FM-FK Atlantas
3 V. Palubinskas Šiaulių FA-97
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2011-06-26 13:30
Mažeikių SM 0 : 4 Marijampolės FC -"Sūduva"
65
2011-06-25 14:40
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-97 1 : 1 Vilniaus FM-FK Žalgiris
64
2011-06-25 14:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 6 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
63
2011-06-25 13:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
62
2011-06-25 12:00
BFA-Vilniaus FM 1 : 3 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
61
2011-06-25 11:00
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
60
2011-06-18 13:30
Klaipėdos FM-FK Atlantas 3 : 1 BFA-Vilniaus FM
59
2011-06-18 13:00
Mažeikių SM 0 : 3 FM Tauras-Kauno Žalgiris
58
2011-06-18 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
57
2011-06-18 12:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 3 Šiaulių FA-97
56
2011-06-14 17:00
Vilniaus FM-FK Žalgiris 2 : 0 Plungės VFK "Žiogeliai"
55
2011-06-14 16:00
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 5 Marijampolės FC -"Sūduva"
54
2011-06-11 14:00
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 1 Mažeikių SM
53
2011-06-11 13:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 2 : 2 Vilniaus FM-FK Žalgiris
52
2011-06-11 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 7 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
51
2011-06-11 13:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-97 3 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
50
2011-06-11 12:00
BFA-Vilniaus FM 3 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
49
2011-06-04 16:00
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 4 Plungės VFK "Žiogeliai"
48
2011-06-04 14:00
BFA-Vilniaus FM 7 : 0 Mažeikių SM
47
2011-06-04 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 0 Šiaulių FA-97
46
2011-06-04 12:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
45
2011-06-04 12:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 6 Marijampolės FC -"Sūduva"
44
2011-06-04 10:40
Vilniaus FM-FK Žalgiris 3 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
43
2011-05-29 14:00
Vilniaus FM-FK Žalgiris 0 : 0 Mažeikių SM
42
2011-05-28 13:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-97 0 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
41
2011-05-28 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
40
2011-05-28 12:00
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 2 Kėdainių SM - "Nevėžis"
39
2011-05-28 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 4 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
38
2011-05-28 11:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 3 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
37
2011-05-25 16:00
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 1 Klaipėdos FM-FK Atlantas
36
2011-05-21 13:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 0 Plungės VFK "Žiogeliai"
35
2011-05-21 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 1 Šiaulių FA-97
34
2011-05-21 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 2 Mažeikių SM
33
2011-05-21 13:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 1 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
32
2011-05-21 12:40
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 6 Vilniaus FM-FK Žalgiris
31
2011-05-21 12:00
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
30
2011-05-14 14:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 5 Mažeikių SM
29
2011-05-14 14:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 7 : 2 BFA-Vilniaus FM
28
2011-05-14 13:20
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
27
2011-05-14 12:00
Vilniaus FM-FK Žalgiris 0 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
26
2011-05-14 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
25
2011-05-14 12:00
Šiaulių d.d. stadionas
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 6 Šiaulių FA-97
24
2011-05-07 14:40
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 5 Plungės VFK "Žiogeliai"
23
2011-05-07 14:40
Klaipėdos FM-FK Atlantas 1 : 3 Vilniaus FM-FK Žalgiris
22
2011-05-07 14:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-97 2 : 0 Mažeikių SM
21
2011-05-07 13:00
BFA-Vilniaus FM 2 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
20
2011-05-07 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 7 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
19
2011-05-07 11:00
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 3 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
18
2011-04-30 13:00
Mažeikių SM 1 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
17
2011-04-30 13:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 6 Klaipėdos FM-FK Atlantas
16
2011-04-30 12:00
Vilniaus FM-FK Žalgiris 2 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
15
2011-04-30 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 5 Marijampolės FC -"Sūduva"
14
2011-04-30 12:00
Plungė
Plungės VFK "Žiogeliai" 4 : 0 Šiaulių FA-97
13
2011-04-30 11:00
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
12
2011-04-23 13:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
11
2011-04-23 13:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-97 2 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
10
2011-04-23 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 2 Vilniaus FM "Ateitis"
9
2011-04-23 11:00
Mažeikių SM 0 : 5 Plungės VFK "Žiogeliai"
8
2011-04-23 11:00
BFA-Vilniaus FM 2 : 1 Vilniaus FM-FK Žalgiris
7
2011-04-23 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 10 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
6
2011-04-16 13:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 1 : 3 Plungės VFK "Žiogeliai"
5
2011-04-16 13:00
Vilniaus FM-FK Žalgiris 4 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
4
2011-04-16 13:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 0 Šiaulių FA-97
3
2011-04-16 12:00
Mažeikių SM 1 : 2 Klaipėdos FM-FK Atlantas
2
2011-04-16 12:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 1 BFA-Vilniaus FM
1
2011-04-16 10:40
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 3 FM Tauras-Kauno Žalgiris
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2010-10-30 14:00
Vilniaus FM-FK Žalgiris 1 : 0 Šiaulių FA-97
65
2010-10-30 13:40
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 5 Plungės VFK "Žiogeliai"
64
2010-10-30 13:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
63
2010-10-30 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 7 : 2 Mažeikių SM
62
2010-10-30 12:30
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
61
2010-10-30 12:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
60
2010-10-27 14:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 2 : 1 Vilniaus FM-FK Žalgiris
59
2010-10-27 13:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 5 : 0 Mažeikių SM
58
2010-10-27 13:30
BFA-Vilniaus FM 0 : 4 Klaipėdos FM-FK Atlantas
57
2010-10-27 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 5 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
56
2010-10-27 12:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-97 0 : 2 Kėdainių SM - "Nevėžis"
55
2010-10-27 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
54
2010-10-23 15:20
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 0 Šiaulių FA-97
53
2010-10-23 14:10
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 7 Plungės VFK "Žiogeliai"
52
2010-10-23 14:00
Mažeikių SM 1 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
51
2010-10-23 13:00
Vilniaus FM-FK Žalgiris 1 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
50
2010-10-23 13:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
49
2010-10-23 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
48
2010-10-16 14:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 10 : 2 Kėdainių SM - "Nevėžis"
47
2010-10-16 13:30
Mažeikių SM 3 : 3 BFA-Vilniaus FM
46
2010-10-16 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 3 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
45
2010-10-16 13:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-97 0 : 3 Klaipėdos FM-FK Atlantas
44
2010-10-16 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
43
2010-10-16 11:00
Vilniaus FM "Ateitis" 0 : 2 Vilniaus FM-FK Žalgiris
42
2010-10-09 14:30
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 0 Šiaulių FA-97
41
2010-10-09 14:00
BFA-Vilniaus FM 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
40
2010-10-09 14:00
Mažeikių SM 0 : 3 Vilniaus FM-FK Žalgiris
39
2010-10-09 12:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 0 : 4 Plungės VFK "Žiogeliai"
38
2010-10-09 12:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
37
2010-10-09 11:00
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 3 Marijampolės FC -"Sūduva"
36
2010-10-02 13:00
Mažeikių SM 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
35
2010-10-02 13:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-97 2 : 0 BFA-Vilniaus FM
34
2010-10-02 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 1 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
33
2010-10-02 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 7 : 2 Klaipėdos FM-FK Atlantas
32
2010-10-02 12:30
Vilniaus FM-FK Žalgiris 3 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
31
2010-10-02 12:00
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 1 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
30
2010-09-26 15:00
Mažeikių SM 2 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
29
2010-09-25 16:00
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 0 : 2 Vilniaus FM-FK Žalgiris
28
2010-09-25 13:40
BFA-Vilniaus FM 0 : 5 Plungės VFK "Žiogeliai"
27
2010-09-25 13:20
Klaipėdos FM-FK Atlantas 3 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
26
2010-09-25 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 0 Šiaulių FA-97
25
2010-09-25 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 3 Marijampolės FC -"Sūduva"
24
2010-09-18 14:30
Vilniaus FM-FK Žalgiris 2 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
23
2010-09-18 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 3 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
22
2010-09-18 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 4 : 1 BFA-Vilniaus FM
21
2010-09-18 12:00
Mažeikių SM 0 : 1 Šiaulių FA-97
20
2010-09-18 12:00
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 5 FM Tauras-Kauno Žalgiris
19
2010-09-18 11:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 2 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
18
2010-09-11 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 3 Marijampolės FC -"Sūduva"
17
2010-09-11 13:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 7 : 2 Kėdainių SM - "Nevėžis"
16
2010-09-11 12:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 1 Vilniaus FM-FK Žalgiris
15
2010-09-11 12:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-97 0 : 6 Plungės VFK "Žiogeliai"
14
2010-09-11 11:00
BFA-Vilniaus FM 1 : 4 Vilniaus FM "Ateitis"
13
2010-09-11
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 2 : 3 Mažeikių SM
12
2010-09-04 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 4 : 1 Šiaulių FA-97
11
2010-09-04 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 0 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
10
2010-09-04 11:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 3 : 0 Mažeikių SM
9
2010-09-04 11:00
Vilniaus FM-FK Žalgiris 5 : 1 BFA-Vilniaus FM
8
2010-09-04 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 12 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
7
2010-09-03 16:00
Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris" 1 : 2 Klaipėdos FM-FK Atlantas
6
2010-09-01 16:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 1 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
5
2010-08-28 13:40
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 3 Vilniaus FM-FK Žalgiris
4
2010-08-28 13:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-97 2 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
3
2010-08-28 12:00
BFA-Vilniaus FM 4 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
2
2010-08-28 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 0 Kauno FM "Tauras"-FK "Spyris"
1
2010-08-24 12:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 7 : 1 Mažeikių SM
Rungtynių kalendorius