„Reikšmingo gyvenimo motyvacija – dinamiškas tikslas. Silpnųjų egzistavimo pagrindas – norai ir polinkiai“ – Kenneth Hildebrand Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2010/11 Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1996 m.) A lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  22  19  1  2  95 - 12 (+83)  58  87%  I 
 Vilniaus FM "Ateitis" (Vilnius)  22  15  3  4  65 - 17 (+48)  48  72%  II 
 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" (Kaunas)  22  13  6  3  64 - 24 (+40)  45  68%  III 
 FM Tauras-Kauno Žalgiris (Kaunas)  22  13  4  5  56 - 27 (+29)  43  65%  IV 
 Klaipėdos FM-FK Atlantas ( Klaipėda)  22  13  0  9  38 - 28 (+10)  39  59%  V 
 Panevėžio FA "Ekranas" (Panevėžys)  22  9  7  6  58 - 30 (+28)  34  51%  VI 
 Marijampolės FC -"Sūduva" (Marijampolė)  22  9  3  10  53 - 41 (+12)  30  45%  VII 
 Šiaulių FA-96 (Šiauliai)  22  9  3  10  53 - 46 (+7)  30  45%  VIII 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  22  5  2  15  21 - 69 (-48)  17  25%  IX 
 Jonavos KKSC (Jonava)  22  3  6  13  17 - 56 (-39)  15  22%  X 
 Utenos KKSC (Utena)  22  4  1  17  21 - 105 (-84)  13  19%  XI 
 Kėdainių SM - "Nevėžis" (Kėdainiai)  22  1  2  19  23 - 109 (-86)  5  7%  XII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
7 . Kėdainių SM - "Nevėžis"
2 J. Petravičius Šiaulių FA-96
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2011-06-26 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 5 : 1 Utenos KKSC
65
2011-06-26 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 4 Vilniaus FM "Ateitis"
64
2011-06-25 14:40
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 5 : 1 Klaipėdos FM-FK Atlantas
63
2011-06-25 13:40
BFA-Vilniaus FM 2 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
62
2011-06-25 13:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-96 1 : 1 Jonavos KKSC
61
2011-06-25 12:40
Panevėžio FA "Ekranas" 9 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
60
2011-06-18 15:10
Klaipėdos FM-FK Atlantas 0 : 1 BFA-Vilniaus FM
59
2011-06-18 14:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
58
2011-06-18 13:00
Utenos KKSC 0 : 9 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
57
2011-06-18 12:00
Jonavos KKSC 0 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
56
2011-06-18 12:00
Kėdainiai
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 6 Šiaulių FA-96
55
2011-06-14 17:40
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 0 Marijampolės FC -"Sūduva"
54
2011-06-11 14:40
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-96 1 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
53
2011-06-11 13:40
BFA-Vilniaus FM 2 : 1 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
52
2011-06-11 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 4 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
51
2011-06-11 12:20
Vilniaus FM "Ateitis" 10 : 1 Utenos KKSC
50
2011-06-11 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 2 : 0 Jonavos KKSC
49
2011-06-04 15:00
Jonavos KKSC 0 : 5 Vilniaus FM "Ateitis"
48
2011-06-04 14:40
Klaipėda
Klaipėdos FM-FK Atlantas 4 : 2 Šiaulių FA-96
47
2011-06-04 14:20
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 2 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
46
2011-06-04 13:40
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 5 Marijampolės FC -"Sūduva"
45
2011-06-04 12:00
Utenos KKSC 0 : 7 BFA-Vilniaus FM
44
2011-06-04 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
43
2011-05-28 14:40
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-96 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
42
2011-05-28 14:40
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 6 BFA-Vilniaus FM
41
2011-05-28 14:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 3 Klaipėdos FM-FK Atlantas
40
2011-05-28 13:40
Vilniaus FM "Ateitis" 6 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
39
2011-05-28 13:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 4 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
38
2011-05-28 12:00
Jonavos KKSC 4 : 0 Utenos KKSC
37
2011-05-25 17:40
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
36
2011-05-21 14:40
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 7 : 0 Šiaulių FA-96
35
2011-05-21 14:40
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 0 Marijampolės FC -"Sūduva"
34
2011-05-21 14:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 2 Vilniaus FM "Ateitis"
33
2011-05-21 12:00
Utenos KKSC 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
32
2011-05-21 12:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
31
2011-05-21 11:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 0 Jonavos KKSC
30
2011-05-14 15:00
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 1 Klaipėdos FM-FK Atlantas
29
2011-05-14 13:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 1 : 4 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
28
2011-05-14 13:40
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 5 : 2 Šiaulių FA-96
27
2011-05-14 12:20
Kėdainių SM - "Nevėžis" 4 : 1 Utenos KKSC
26
2011-05-14 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 6 BFA-Vilniaus FM
25
2011-05-14 11:00
Jonavos KKSC 1 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
24
2011-05-07 14:40
BFA-Vilniaus FM 8 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
23
2011-05-07 13:40
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 2 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
22
2011-05-07 13:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-96 8 : 0 Utenos KKSC
21
2011-05-07 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
20
2011-05-07 13:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 0 : 2 Jonavos KKSC
19
2011-05-07 12:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 7 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
18
2011-04-30 15:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 8 : 1 Utenos KKSC
17
2011-04-30 14:40
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 1 Klaipėdos FM-FK Atlantas
16
2011-04-30 14:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 1 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
15
2011-04-30 13:40
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 1 Šiaulių FA-96
14
2011-04-30 12:40
BFA-Vilniaus FM 2 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
13
2011-04-30 11:00
Jonavos KKSC 0 : 1 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
12
2011-04-24 13:00
Utenos KKSC 0 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
11
2011-04-23 14:40
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
10
2011-04-23 14:40
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-96 4 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
9
2011-04-23 14:40
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
8
2011-04-23 12:40
BFA-Vilniaus FM 4 : 1 Jonavos KKSC
7
2011-04-23 12:40
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 6 : 2 Kėdainių SM - "Nevėžis"
6
2011-04-17 14:00
Utenos KKSC 0 : 6 Klaipėdos FM-FK Atlantas
5
2011-04-16 14:40
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 6 : 0 Šiaulių FA-96
4
2011-04-16 13:40
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 6 BFA-Vilniaus FM
3
2011-04-16 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 1 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
2
2011-04-16 12:00
Jonavos KKSC 0 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
1
2011-04-16 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 7 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2010-10-30 14:40
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 0 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
65
2010-10-30 13:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 3 BFA-Vilniaus FM
64
2010-10-30 13:40
Kėdainių SM - "Nevėžis" 2 : 6 Panevėžio FA "Ekranas"
63
2010-10-30 13:00
Utenos KKSC 0 : 5 Marijampolės FC -"Sūduva"
62
2010-10-30 12:30
Jonavos KKSC 0 : 2 Šiaulių FA-96
61
2010-10-30 12:00
Vilniaus FM "Ateitis" 5 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
60
2010-10-27 15:10
BFA-Vilniaus FM 3 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
59
2010-10-27 14:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
58
2010-10-27 13:40
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
57
2010-10-27 13:40
Gytarių d.d. stadionas
Šiaulių FA-96 7 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
56
2010-10-27 12:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 1 : 2 Utenos KKSC
55
2010-10-27 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 0 Jonavos KKSC
54
2010-10-23 17:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 0 Šiaulių FA-96
53
2010-10-23 14:40
Klaipėdos FM-FK Atlantas 1 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
52
2010-10-23 13:40
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
51
2010-10-23 12:30
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
50
2010-10-23 12:00
Utenos KKSC 0 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
49
2010-10-23 12:00
Jonavos KKSC 0 : 4 Marijampolės FC -"Sūduva"
48
2010-10-16 14:40
Gytarių d.d. stadionas
Klaipėdos FM-FK Atlantas 0 : 3 Šiaulių FA-96
47
2010-10-16 14:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 2 : 2 Kėdainių SM - "Nevėžis"
46
2010-10-16 13:40
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 0 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
45
2010-10-16 12:40
Vilniaus FM "Ateitis" 5 : 0 Jonavos KKSC
44
2010-10-16 12:00
BFA-Vilniaus FM 10 : 0 Utenos KKSC
43
2010-10-16 11:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
42
2010-10-09 16:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 1 : 0 Šiaulių FA-96
41
2010-10-09 14:40
BFA-Vilniaus FM 3 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
40
2010-10-09 13:40
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 4 Vilniaus FM "Ateitis"
39
2010-10-09 13:40
Klaipėdos FM-FK Atlantas 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
38
2010-10-09 13:00
Utenos KKSC 5 : 1 Jonavos KKSC
37
2010-10-09 12:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
36
2010-10-02 15:40
Panevėžio FA "Ekranas" 7 : 0 Utenos KKSC
35
2010-10-02 14:40
Gytarių d.d. stadionas
BFA-Vilniaus FM 2 : 3 Šiaulių FA-96
34
2010-10-02 14:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 1 : 2 Klaipėdos FM-FK Atlantas
33
2010-10-02 13:40
Vilniaus FM "Ateitis" 0 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
32
2010-10-02 11:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 5 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
31
2010-10-02 11:00
Jonavos KKSC 3 : 2 Kėdainių SM - "Nevėžis"
30
2010-09-25 15:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 1 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
29
2010-09-25 14:20
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 2 Jonavos KKSC
28
2010-09-25 13:40
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 0 Šiaulių FA-96
27
2010-09-25 13:00
Utenos KKSC 5 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
26
2010-09-25 12:40
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 3 : 3 Marijampolės FC -"Sūduva"
25
2010-09-25 12:00
BFA-Vilniaus FM 6 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
24
2010-09-18 14:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 1 BFA-Vilniaus FM
23
2010-09-18 13:40
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
22
2010-09-18 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 9 Panevėžio FA "Ekranas"
21
2010-09-18 13:00
Jonavos KKSC 1 : 3 Klaipėdos FM-FK Atlantas
20
2010-09-18 12:40
Gytarių d.d. stadionas
Šiaulių FA-96 5 : 1 Utenos KKSC
19
2010-09-18 12:40
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 9 FM Tauras-Kauno Žalgiris
18
2010-09-11 14:40
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
17
2010-09-11 14:40
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
16
2010-09-11 13:40
Gytarių d.d. stadionas
Šiaulių FA-96 5 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
15
2010-09-11 13:00
Utenos KKSC 0 : 4 FM Tauras-Kauno Žalgiris
14
2010-09-11 12:40
BFA-Vilniaus FM 1 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
13
2010-09-11 11:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 4 : 0 Jonavos KKSC
12
2010-09-04 14:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 0 Šiaulių FA-96
11
2010-09-04 14:40
Vilniaus FM "Ateitis" 0 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
10
2010-09-04 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 3 Utenos KKSC
9
2010-09-04 12:40
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 10 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
8
2010-09-04 12:00
Jonavos KKSC 0 : 7 BFA-Vilniaus FM
7
2010-09-03 17:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 1 Klaipėdos FM-FK Atlantas
6
2010-08-28 14:40
Gytarių d.d. stadionas
Šiaulių FA-96 1 : 2 Vilniaus FM "Ateitis"
5
2010-08-28 13:40
BFA-Vilniaus FM 8 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
4
2010-08-28 12:40
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 1 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
3
2010-08-28 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 7 : 1 Jonavos KKSC
2
2010-08-28 11:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 3 Marijampolės FC -"Sūduva"
1
2010-08-25 14:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 3 : 0 Utenos KKSC
Rungtynių kalendorius