„Čempionas yra tas, kuris atsikelia, kai jis negali“– Jackas Dempsey Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2010/11 Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1993-94 m.) A lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 Klaipėdos FM-FK Atlantas ( Klaipėda)  21  16  2  3  81 - 29 (+52)  50  79%  I 
 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" (Vilnius)  21  14  7  0  66 - 14 (+52)  49  77%  II 
 Panevėžio FA "Ekranas" (Panevėžys)  21  13  5  3  72 - 18 (+54)  44  69%  III 
 FM Tauras-Kauno Žalgiris (Kaunas)  21  13  1  7  82 - 31 (+51)  40  63%  IV 
 Jonavos KKSC (Jonava)  21  9  7  5  36 - 37 (-1)  34  53%  V 
 Nacionalinė FA (Kaunas)  11  9  1  1  55 - 6 (+49)  28  84%  VI 
 Marijampolės FC -"Sūduva" (Marijampolė)  21  7  4  10  41 - 42 (-1)  25  39%  VII 
 Šiaulių FA-93 (Šiauliai)  21  7  4  10  34 - 35 (-1)  25  39%  VIII 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  21  7  2  12  40 - 45 (-5)  23  36%  IX 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  21  5  4  12  42 - 61 (-19)  19  30%  X 
 Vilkaviškio SM (Vilkaviškis)  21  1  1  19  13 - 121 (-108)  4  6%  XI 
 Kėdainių SM - "Nevėžis" (Kėdainiai)  21  1  0  20  17 - 140 (-123)  3  4%  XII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
5 . Vilkaviškio SM
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2011-06-25 15:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 5 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
65
2011-06-25 14:30
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
64
2011-06-25 13:00
Jonava
Jonavos KKSC 1 : 4 Šiaulių FA-93
63
2011-06-25 13:00
Vilkaviškio SM 0 : 9 BFA-Vilniaus FM
62
2011-06-25 11:00
Nacionalinė FA - : - Marijampolės FC -"Sūduva"
61
2011-06-25 11:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 13 Panevėžio FA "Ekranas"
60
2011-06-18 15:30
BFA-Vilniaus FM 3 : 6 Klaipėdos FM-FK Atlantas
59
2011-06-18 15:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 3 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
58
2011-06-18 14:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 0 Vilkaviškio SM
57
2011-06-18 14:00
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 3 Jonavos KKSC
56
2011-06-18 13:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-93 5 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
55
2011-06-18 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris - : - Nacionalinė FA
54
2011-06-12 12:00
Jonavos KKSC 2 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
53
2011-06-11 14:00
Vilkaviškis
Vilkaviškio SM 1 : 5 Šiaulių FA-93
52
2011-06-11 14:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 1 BFA-Vilniaus FM
51
2011-06-11 13:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 8 Alytaus SRC "Dainava"
50
2011-06-11 12:00
Nacionalinė FA - : - Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
49
2011-06-05 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 4 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
48
2011-06-04 15:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-93 1 : 4 Klaipėdos FM-FK Atlantas
47
2011-06-04 14:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
46
2011-06-04 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 4 : 0 Vilkaviškio SM
45
2011-06-04 13:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 2 : 2 Jonavos KKSC
44
2011-06-04 12:00
BFA-Vilniaus FM - : - Nacionalinė FA
43
2011-05-29 14:00
Vilkaviškio SM 0 : 5 Marijampolės FC -"Sūduva"
42
2011-05-28 15:30
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
41
2011-05-28 15:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 0 Šiaulių FA-93
40
2011-05-28 15:00
BFA-Vilniaus FM 1 : 8 Panevėžio FA "Ekranas"
39
2011-05-28 12:30
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 15 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
38
2011-05-28 11:00
Nacionalinė FA - : - Jonavos KKSC
37
2011-05-25 18:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
36
2011-05-22 15:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 4 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
35
2011-05-21 15:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-93 3 : 0 BFA-Vilniaus FM
34
2011-05-21 14:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
33
2011-05-21 14:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 3 : 0 Vilkaviškio SM
32
2011-05-21 12:00
Nacionalinė FA - : - Panevėžio FA "Ekranas"
31
2011-05-21 11:00
Jonavos KKSC 3 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
30
2011-05-15 14:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 7 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
29
2011-05-14 15:30
Klaipėdos FM-FK Atlantas 1 : 1 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
28
2011-05-14 14:00
BFA-Vilniaus FM 1 : 3 Alytaus SRC "Dainava"
27
2011-05-14 14:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 0 Šiaulių FA-93
26
2011-05-14 13:00
Vilkaviškio SM 1 : 4 Jonavos KKSC
25
2011-05-14 11:00
Nacionalinė FA - : - Kėdainių SM - "Nevėžis"
24
2011-05-08 15:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 2 BFA-Vilniaus FM
23
2011-05-07 15:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
22
2011-05-07 14:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 3 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
21
2011-05-07 13:00
Jonavos KKSC 0 : 2 Klaipėdos FM-FK Atlantas
20
2011-05-07 13:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 10 : 2 Vilkaviškio SM
19
2011-05-07 12:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-93 - : - Nacionalinė FA
18
2011-05-01 15:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
17
2011-04-30 14:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 11 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
16
2011-04-30 13:30
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-93 4 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
15
2011-04-30 13:00
BFA-Vilniaus FM 1 : 6 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
14
2011-04-30 12:00
Nacionalinė FA - : - Vilkaviškio SM
13
2011-04-30 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 3 Jonavos KKSC
12
2011-04-24 15:00
Marijampolė
Marijampolės FC -"Sūduva" 1 : 1 Šiaulių FA-93
11
2011-04-23 15:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 2 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
10
2011-04-23 14:00
Vilkaviškio SM 1 : 9 Klaipėdos FM-FK Atlantas
9
2011-04-23 13:00
Jonavos KKSC 2 : 2 BFA-Vilniaus FM
8
2011-04-23 12:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 13 FM Tauras-Kauno Žalgiris
7
2011-04-23 11:00
Nacionalinė FA - : - Alytaus SRC "Dainava"
6
2011-04-17 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
5
2011-04-16 15:00
Šiaulių d.d. stadionas
Šiaulių FA-93 0 : 2 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
4
2011-04-16 13:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 7 : 0 Vilkaviškio SM
3
2011-04-16 12:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas - : - Nacionalinė FA
2
2011-04-16 12:00
BFA-Vilniaus FM 6 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
1
2011-04-16 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 2 Jonavos KKSC
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2010-11-13 12:00
Nacionalinė FA 7 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
65
2010-11-06 12:00
Nacionalinė FA 7 : 0 Šiaulių FA-93
64
2010-10-30 15:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 7 : 2 Klaipėdos FM-FK Atlantas
63
2010-10-30 14:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 3 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
62
2010-10-30 14:00
BFA-Vilniaus FM 4 : 2 Vilkaviškio SM
61
2010-10-30 12:30
Gytarių d.d. stadionas
Šiaulių FA-93 0 : 1 Jonavos KKSC
60
2010-10-30 11:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 1 : 4 Nacionalinė FA
59
2010-10-30 11:00
Panevėžio FA "Ekranas" 11 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
58
2010-10-27 15:30
Klaipėdos FM-FK Atlantas 3 : 0 BFA-Vilniaus FM
57
2010-10-27 15:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 3 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
56
2010-10-27 14:30
Vilkaviškio SM 0 : 8 Panevėžio FA "Ekranas"
55
2010-10-27 12:00
Jonavos KKSC 3 : 3 Alytaus SRC "Dainava"
54
2010-10-27 12:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 4 Šiaulių FA-93
53
2010-10-27 11:00
Nacionalinė FA 4 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
52
2010-10-23 15:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 2 Klaipėdos FM-FK Atlantas
51
2010-10-23 14:30
Gytarių d.d. stadionas
Vilkaviškio SM 1 : 5 Šiaulių FA-93
50
2010-10-23 14:00
BFA-Vilniaus FM 2 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
49
2010-10-23 12:30
Alytaus SRC "Dainava" 4 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
48
2010-10-23 12:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 2 : 2 Nacionalinė FA
47
2010-10-23 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 2 : 2 Jonavos KKSC
46
2010-10-16 15:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
45
2010-10-16 13:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 0 Šiaulių FA-93
44
2010-10-16 12:00
Nacionalinė FA 11 : 1 BFA-Vilniaus FM
43
2010-10-16 12:00
Vilkaviškio SM 2 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
42
2010-10-16 12:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 5 Marijampolės FC -"Sūduva"
41
2010-10-16 12:00
Jonavos KKSC 0 : 0 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
40
2010-10-13 17:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 4 Nacionalinė FA
39
2010-10-09 15:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 5 Klaipėdos FM-FK Atlantas
38
2010-10-09 14:30
Gytarių d.d. stadionas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 0 Šiaulių FA-93
37
2010-10-09 14:30
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 1 BFA-Vilniaus FM
36
2010-10-09 12:30
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 5 : 1 Kėdainių SM - "Nevėžis"
35
2010-10-09 11:00
Jonavos KKSC 0 : 1 Nacionalinė FA
34
2010-10-09 11:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 7 : 0 Vilkaviškio SM
33
2010-10-02 15:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
32
2010-10-02 14:00
BFA-Vilniaus FM 1 : 1 Šiaulių FA-93
31
2010-10-02 13:30
FM Tauras-Kauno Žalgiris 7 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
30
2010-10-02 13:00
Vilkaviškio SM 0 : 4 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
29
2010-10-02 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 0 Nacionalinė FA
28
2010-10-02 11:00
Kėdainių SM - "Nevėžis" 0 : 3 Jonavos KKSC
27
2010-09-29 15:00
BFA-Vilniaus FM 2 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
26
2010-09-25 15:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 0 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
25
2010-09-25 14:00
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 1 BFA-Vilniaus FM
24
2010-09-25 14:00
Gytarių d.d. stadionas
Šiaulių FA-93 1 : 4 Panevėžio FA "Ekranas"
23
2010-09-25 13:00
Jonavos KKSC 2 : 0 Vilkaviškio SM
22
2010-09-25 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
21
2010-09-18 15:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
20
2010-09-18 14:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 2 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
19
2010-09-18 13:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 4 : 0 Jonavos KKSC
18
2010-09-18 13:00
Vilkaviškio SM 1 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
17
2010-09-11 15:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
16
2010-09-11 13:30
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 9 Klaipėdos FM-FK Atlantas
15
2010-09-11 13:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 3 : 2 BFA-Vilniaus FM
14
2010-09-11 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Šiaulių FA-93
13
2010-09-11 12:00
Vilkaviškio SM 0 : 14 Nacionalinė FA
12
2010-09-11 11:00
Jonavos KKSC 1 : 7 FM Tauras-Kauno Žalgiris
11
2010-09-04 15:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 1 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
10
2010-09-04 15:00
Gytarių d.d. stadionas
Šiaulių FA-93 0 : 0 Marijampolės FC -"Sūduva"
9
2010-09-04 12:00
BFA-Vilniaus FM 0 : 1 Jonavos KKSC
8
2010-09-04 11:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 Nacionalinė FA
7
2010-09-04 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 12 : 0 Kėdainių SM - "Nevėžis"
6
2010-09-04 11:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 10 : 0 Vilkaviškio SM
5
2010-08-28 15:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 3 : 0 Šiaulių FA-93
4
2010-08-28 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 5 Alytaus SRC "Dainava"
3
2010-08-28 12:30
Kėdainių SM - "Nevėžis" 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
2
2010-08-28 12:00
Vilkaviškio SM 2 : 6 FM Tauras-Kauno Žalgiris
1
2010-08-28 12:00
Jonavos KKSC 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
Rungtynių kalendorius