„Talentas laimi rungtynes, tačiau komandinis darbas ir protas laimi čempionatus“ –Michaelas Jordanas Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2009/10 m. Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1996 m.) a lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  17  16  0  1  69 - 12 (+57)  48  94%  I 
 Klaipėdos FM "Lisco" (Klaipėda)  17  12  1  4  42 - 19 (+23)  37  72%  II 
 Panevėžio FA "Ekranas" (Panevėžys)  18  11  3  4  41 - 17 (+24)  36  66%  III 
 Marijampolės FC -"Sūduva" (Marijampolė)  18  12  0  6  51 - 39 (+12)  36  66%  IV 
 Vilniaus FM "Ateitis" (Vilnius)  18  9  4  5  39 - 23 (+16)  31  57%  V 
 Šiaulių FA-96 (Šiauliai)  17  9  2  6  45 - 34 (+11)  29  56%  VI 
 Plungės VFK "Žiogeliai" (Plungė)  18  9  1  8  29 - 31 (-2)  28  51%  VII 
 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" (Kaunas)  18  7  4  7  27 - 30 (-3)  25  46%  VIII 
 FM Tauras-Kauno Žalgiris (Kaunas)  18  7  2  9  43 - 40 (+3)  23  42%  IX 
 Kėdainių SM (Kėdainiai)  17  4  0  13  17 - 59 (-42)  12  23%  X 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  18  1  0  17  8 - 67 (-59)  3  5%  XI 
 Jonavos KKSC (Jonava)  18  0  1  17  10 - 50 (-40)  1  1%  XII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
1 . Šiaulių FA-96
1 M. Mirauskas Šiaulių FA-96 Gynejas
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2010-06-26 13:40
Vilniaus FM "Ateitis" - : - Panevėžio FA "Ekranas"
65
2010-06-26 13:00
Kėdainių SM - : - BFA-Vilniaus FM
64
2010-06-26 13:00
Klaipėdos FM "Lisco" - : - Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
63
2010-06-26 12:00
Alytaus SRC "Dainava" - : - Jonavos KKSC
62
2010-06-26 12:00
Plungės VFK "Žiogeliai" - : - Šiaulių FA-96
61
2010-06-26 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris - : - Marijampolės FC -"Sūduva"
60
2010-06-19 13:30
Alytaus SRC "Dainava" - : - Plungės VFK "Žiogeliai"
59
2010-06-19 13:00
BFA-Vilniaus FM - : - Klaipėdos FM "Lisco"
58
2010-06-19 13:00
Šiaulių FA-96 - : - Vilniaus FM "Ateitis"
57
2010-06-19 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" - : - Kėdainių SM
56
2010-06-19 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" - : - Jonavos KKSC
55
2010-06-19 11:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" - : - FM Tauras-Kauno Žalgiris
54
2010-06-13 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" - : - Marijampolės FC -"Sūduva"
53
2010-06-12 13:00
Klaipėdos FM "Lisco" - : - Panevėžio FA "Ekranas"
52
2010-06-12 12:00
Vilniaus FM "Ateitis" - : - Alytaus SRC "Dainava"
51
2010-06-12 12:00
Kėdainių SM - : - Šiaulių FA-96
50
2010-06-12 12:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" - : - BFA-Vilniaus FM
49
2010-06-12 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris - : - Jonavos KKSC
48
2010-06-09 16:30
Jonavos KKSC - : - Plungės VFK "Žiogeliai"
47
2010-06-05 12:40
BFA-Vilniaus FM - : - FM Tauras-Kauno Žalgiris
46
2010-06-05 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" - : - Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
45
2010-06-05 12:00
Šiaulių FA-96 - : - Klaipėdos FM "Lisco"
44
2010-06-05 12:00
Alytaus SRC "Dainava" - : - Kėdainių SM
43
2010-06-05 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" - : - Vilniaus FM "Ateitis"
42
2010-05-29 14:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 2 Plungės VFK "Žiogeliai"
41
2010-05-29 13:00
Klaipėdos FM "Lisco" 7 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
40
2010-05-29 13:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 0 : 3 Šiaulių FA-96
39
2010-05-29 13:00
BFA-Vilniaus FM 4 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
38
2010-05-29 12:00
Vilniaus FM "Ateitis" 4 : 2 Jonavos KKSC
37
2010-05-29 12:00
Kėdainių SM 0 : 4 Marijampolės FC -"Sūduva"
36
2010-05-22 14:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 0 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
35
2010-05-22 13:00
Šiaulių FA-96 - : - BFA-Vilniaus FM
34
2010-05-22 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 2 : 0 Klaipėdos FM "Lisco"
33
2010-05-22 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
32
2010-05-22 11:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
31
2010-05-22 11:00
Jonavos KKSC 1 : 3 Kėdainių SM
30
2010-05-19 17:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 2 : 1 Klaipėdos FM "Lisco"
29
2010-05-15 14:20
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 2 Vilniaus FM "Ateitis"
28
2010-05-15 13:00
Kėdainių SM 0 : 3 Plungės VFK "Žiogeliai"
27
2010-05-15 13:00
Klaipėdos FM "Lisco" 2 : 0 Jonavos KKSC
26
2010-05-15 12:00
BFA-Vilniaus FM 6 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
25
2010-05-15 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 1 Šiaulių FA-96
24
2010-05-15 11:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 0 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
23
2010-05-08 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
22
2010-05-08 12:00
Šiaulių FA-96 2 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
21
2010-05-08 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 2 : 4 BFA-Vilniaus FM
20
2010-05-08 12:00
Vilniaus FM "Ateitis" 6 : 1 Kėdainių SM
19
2010-05-08 11:00
Jonavos KKSC 0 : 1 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
18
2010-05-01 13:00
Klaipėdos FM "Lisco" 3 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
17
2010-05-01 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 6 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
16
2010-05-01 13:00
Šiaulių FA-96 7 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
15
2010-05-01 12:40
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 3 : 1 Plungės VFK "Žiogeliai"
14
2010-05-01 12:00
BFA-Vilniaus FM 6 : 1 Jonavos KKSC
13
2010-05-01 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 5 : 3 Kėdainių SM
12
2010-04-24 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 5 : 0 Šiaulių FA-96
11
2010-04-24 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
10
2010-04-24 13:00
Kėdainių SM - : - Klaipėdos FM "Lisco"
9
2010-04-24 12:00
Jonavos KKSC 0 : 6 Panevėžio FA "Ekranas"
8
2010-04-24 12:00
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
7
2010-04-24 11:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 6 FM Tauras-Kauno Žalgiris
6
2010-04-17 13:40
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 2 Plungės VFK "Žiogeliai"
5
2010-04-17 12:00
Klaipėdos FM "Lisco" 5 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
4
2010-04-17 12:00
Šiaulių FA-96 1 : 1 Jonavos KKSC
3
2010-04-17 11:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 8 : 2 Kėdainių SM
2
2010-04-17 11:00
BFA-Vilniaus FM 1 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
1
2010-04-17 11:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2009-10-31 12:40
Šiaulių FA-96 2 : 3 Plungės VFK "Žiogeliai"
65
2009-10-31 12:30
BFA-Vilniaus FM 7 : 0 Kėdainių SM
64
2009-10-31 12:30
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
63
2009-10-31 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Jonavos KKSC
62
2009-10-31 12:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 0 : 0 Klaipėdos FM "Lisco"
61
2009-10-31 11:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 5 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
60
2009-10-28 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 0 Šiaulių FA-96
59
2009-10-28 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 4 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
58
2009-10-28 13:00
Klaipėdos FM "Lisco" 0 : 1 BFA-Vilniaus FM
57
2009-10-28 12:00
Jonavos KKSC 0 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
56
2009-10-28 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 2 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
55
2009-10-28 11:00
Kėdainių SM 0 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
54
2009-10-24 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 6 : 0 Plungės VFK "Žiogeliai"
53
2009-10-24 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 0 Klaipėdos FM "Lisco"
52
2009-10-24 12:00
Šiaulių FA-96 5 : 1 Kėdainių SM
51
2009-10-24 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
50
2009-10-24 12:00
BFA-Vilniaus FM 6 : 1 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
49
2009-10-24 11:00
Jonavos KKSC 0 : 4 FM Tauras-Kauno Žalgiris
48
2009-10-17 15:20
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 4 BFA-Vilniaus FM
47
2009-10-17 14:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 2 : 0 Jonavos KKSC
46
2009-10-17 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 4 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
45
2009-10-17 12:30
Kėdainių SM 2 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
44
2009-10-17 12:30
Klaipėdos FM "Lisco" 3 : 1 Šiaulių FA-96
43
2009-10-17 12:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 0 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
42
2009-10-10 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 0 : 3 FM Tauras-Kauno Žalgiris
41
2009-10-10 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 4 Klaipėdos FM "Lisco"
40
2009-10-10 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 7 : 2 Kėdainių SM
39
2009-10-10 12:00
Jonavos KKSC 2 : 4 Vilniaus FM "Ateitis"
38
2009-10-10 12:00
Šiaulių FA-96 4 : 1 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
37
2009-10-10 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 3 BFA-Vilniaus FM
36
2009-10-03 14:20
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
35
2009-10-03 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 4 : 1 Plungės VFK "Žiogeliai"
34
2009-10-03 13:00
Klaipėdos FM "Lisco" 2 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
33
2009-10-03 13:00
BFA-Vilniaus FM 3 : 0 Šiaulių FA-96
32
2009-10-03 11:00
Kėdainių SM 1 : 0 Jonavos KKSC
31
2009-10-03 11:00
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 2 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
30
2009-09-26 14:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 3 : 0 Kėdainių SM
29
2009-09-26 13:00
Jonavos KKSC 1 : 2 Klaipėdos FM "Lisco"
28
2009-09-26 12:00
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
27
2009-09-26 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 5 BFA-Vilniaus FM
26
2009-09-26 12:00
Šiaulių FA-96 2 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
25
2009-09-26 11:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 2 : 1 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
24
2009-09-19 14:20
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 3 Šiaulių FA-96
23
2009-09-19 13:00
BFA-Vilniaus FM 9 : 0 Marijampolės FC -"Sūduva"
22
2009-09-19 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
21
2009-09-19 12:40
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 2 : 0 Jonavos KKSC
20
2009-09-19 12:00
Kėdainių SM 1 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
19
2009-09-19 11:00
Klaipėdos FM "Lisco" 4 : 2 Plungės VFK "Žiogeliai"
18
2009-09-12 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 2 Klaipėdos FM "Lisco"
17
2009-09-12 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 2 : 0 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
16
2009-09-12 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 1 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
15
2009-09-12 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 4 : 6 Šiaulių FA-96
14
2009-09-12 12:00
Jonavos KKSC 1 : 4 BFA-Vilniaus FM
13
2009-09-12 11:00
Kėdainių SM 0 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
12
2009-09-05 13:00
Klaipėdos FM "Lisco" 3 : 0 Kėdainių SM
11
2009-09-05 13:00
BFA-Vilniaus FM 2 : 0 Plungės VFK "Žiogeliai"
10
2009-09-05 13:00
Šiaulių FA-96 5 : 6 Marijampolės FC -"Sūduva"
9
2009-09-05 12:40
Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis" 0 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
8
2009-09-05 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 0 Jonavos KKSC
7
2009-09-05 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 5 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
6
2009-08-29 13:00
Plungės VFK "Žiogeliai" 1 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
5
2009-08-29 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 4 Klaipėdos FM "Lisco"
4
2009-08-29 12:00
Jonavos KKSC 1 : 3 Šiaulių FA-96
3
2009-08-29 11:00
Kėdainių SM 1 : 3 Kauno FM "Tauras"-"Rodiklis"
2
2009-08-29 11:00
Vilniaus FM "Ateitis" 3 : 4 BFA-Vilniaus FM
1
2009-08-29 11:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
Rungtynių kalendorius