„Nėra didžio sportininko, kuris kasdieną nedarytų klaidų. Jie daro klaidas, tačiau iš karto jų neanalizuoja. Jie laukia, kol pasibaigs žaidimas“– Keith Henschen Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2009/10 m. Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1994 m.) a lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 NFA Aisčiai-2 (Kaunas)  18  14  3  1  72 - 5 (+67)  45  83%  I 
 FM Tauras-Kauno Žalgiris (Kaunas)  19  12  6  1  49 - 21 (+28)  42  73%  II 
 Šiaulių FA-94 (Šiauliai)  18  11  3  4  40 - 20 (+20)  36  66%  III 
 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" (Vilnius)  19  11  3  5  36 - 16 (+20)  36  63%  IV 
 Marijampolės FA "Sūduva" (Marijampolė)  18  9  3  6  36 - 24 (+12)  30  55%  V 
 Panevėžio FA "Ekranas" (Panevėžys)  18  9  2  7  56 - 33 (+23)  29  53%  VI 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  18  7  3  8  29 - 30 (-1)  24  44%  VII 
 Jonavos KKSC (Jonava)  19  6  5  8  33 - 32 (+1)  23  40%  VIII 
 Klaipėdos FM-FK Atlantas ( Klaipėda)  18  6  3  9  38 - 44 (-6)  21  38%  IX 
 Vilniaus FK "Vėtra" (Vilnius)  19  6  2  11  30 - 63 (-33)  20  35%  X 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  19  2  2  15  17 - 64 (-47)  8  14%  XI 
 Palangos SM (Palanga)  19  0  1  18  11 - 95 (-84)  1  1%  XII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
5 . Šiaulių FA-94
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2010-06-19 15:20
Marijampolės FA "Sūduva" - : - Jonavos KKSC
65
2010-06-19 14:30
Palangos SM - : - Alytaus SRC "Dainava"
64
2010-06-19 14:00
Vilniaus FK "Vėtra" - : - Šiaulių FA-94
63
2010-06-19 13:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas - : - BFA-Vilniaus FM
62
2010-06-19 12:40
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" - : - Panevėžio FA "Ekranas"
61
2010-06-18 16:00
NFA Aisčiai-2 - : - FM Tauras-Kauno Žalgiris
60
2010-06-12 14:00
Marijampolės FA "Sūduva" - : - Palangos SM
59
2010-06-12 13:00
Šiaulių FA-94 - : - Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
58
2010-06-12 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" - : - Klaipėdos FM-FK Atlantas
57
2010-06-12 12:00
Alytaus SRC "Dainava" - : - Vilniaus FK "Vėtra"
56
2010-06-12 12:00
BFA-Vilniaus FM - : - FM Tauras-Kauno Žalgiris
55
2010-06-12 11:00
Jonavos KKSC - : - NFA Aisčiai-2
54
2010-06-06 14:00
Palangos SM - : - Jonavos KKSC
53
2010-06-06 12:00
Vilniaus FK "Vėtra" - : - Marijampolės FA "Sūduva"
52
2010-06-05 12:40
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" - : - Alytaus SRC "Dainava"
51
2010-06-05 12:00
NFA Aisčiai-2 - : - BFA-Vilniaus FM
50
2010-06-05 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris - : - Panevėžio FA "Ekranas"
49
2010-06-05 12:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas - : - Šiaulių FA-94
48
2010-06-02 18:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas - : - Marijampolės FA "Sūduva"
47
2010-06-02 17:30
NFA Aisčiai-2 - : - Panevėžio FA "Ekranas"
46
2010-05-30 12:00
Marijampolės FA "Sūduva" 2 : 0 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
45
2010-05-30 12:00
Jonavos KKSC 4 : 0 Vilniaus FK "Vėtra"
44
2010-05-29 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
43
2010-05-29 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 0 BFA-Vilniaus FM
42
2010-05-29 12:30
Šiaulių FA-94 1 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
41
2010-05-29 12:00
Palangos SM 0 : 10 NFA Aisčiai-2
40
2010-05-22 14:00
Vilniaus FK "Vėtra" 3 : 0 Palangos SM
39
2010-05-22 13:00
BFA-Vilniaus FM - : - Šiaulių FA-94
38
2010-05-22 12:40
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 1 : 1 Jonavos KKSC
37
2010-05-22 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
36
2010-05-16 13:00
Jonavos KKSC 1 : 5 Klaipėdos FM-FK Atlantas
35
2010-05-16 11:00
Marijampolės FA "Sūduva" 2 : 5 FM Tauras-Kauno Žalgiris
34
2010-05-15 14:00
Palangos SM 0 : 3 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
33
2010-05-15 12:00
Vilniaus FK "Vėtra" 1 : 9 NFA Aisčiai-2
32
2010-05-15 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 1 BFA-Vilniaus FM
31
2010-05-15 12:00
Šiaulių FA-94 2 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
30
2010-05-12 18:00
Šiaulių FA-94 7 : 0 Palangos SM
29
2010-05-12 17:30
Marijampolės FA "Sūduva" 1 : 1 NFA Aisčiai-2
28
2010-05-12 16:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 Jonavos KKSC
27
2010-05-12 16:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 5 Vilniaus FK "Vėtra"
26
2010-05-12 16:00
BFA-Vilniaus FM 0 : 3 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
25
2010-05-12 16:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 1 Klaipėdos FM-FK Atlantas
24
2010-05-09 12:00
BFA-Vilniaus FM 1 : 1 Marijampolės FA "Sūduva"
23
2010-05-09 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 1 Jonavos KKSC
22
2010-05-08 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
21
2010-05-08 12:00
NFA Aisčiai-2 1 : 0 Šiaulių FA-94
20
2010-05-08 11:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 9 : 0 Palangos SM
19
2010-05-08 11:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 0 : 3 Vilniaus FK "Vėtra"
18
2010-05-02 13:00
Marijampolės FA "Sūduva" 3 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
17
2010-05-02 12:00
Jonavos KKSC 3 : 2 BFA-Vilniaus FM
16
2010-05-01 14:00
Palangos SM 3 : 5 FM Tauras-Kauno Žalgiris
15
2010-05-01 13:00
Vilniaus FK "Vėtra" 4 : 1 Klaipėdos FM-FK Atlantas
14
2010-05-01 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 5 Šiaulių FA-94
13
2010-05-01 12:00
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 0 : 0 NFA Aisčiai-2
12
2010-04-25 13:00
Šiaulių FA-94 1 : 1 Marijampolės FA "Sūduva"
11
2010-04-25 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 1 Jonavos KKSC
10
2010-04-24 15:00
BFA-Vilniaus FM 4 : 0 Palangos SM
9
2010-04-24 15:00
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 5 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
8
2010-04-24 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 8 : 1 Vilniaus FK "Vėtra"
7
2010-04-24 11:00
NFA Aisčiai-2 9 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
6
2010-04-18 12:00
Jonavos KKSC 0 : 2 Šiaulių FA-94
5
2010-04-18 11:00
Marijampolės FA "Sūduva" 5 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
4
2010-04-17 13:00
Palangos SM 3 : 9 Panevėžio FA "Ekranas"
3
2010-04-17 12:40
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 0 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
2
2010-04-17 12:00
NFA Aisčiai-2 9 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
1
2010-04-17 11:00
Vilniaus FK "Vėtra" 0 : 2 BFA-Vilniaus FM
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2009-11-14 13:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 1 NFA Aisčiai-2
65
2009-11-07 14:00
Klaipėda
Klaipėdos FM-FK Atlantas 0 : 6 NFA Aisčiai-2
64
2009-10-31 15:20
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 7 Jonavos KKSC
63
2009-10-31 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 3 FM Tauras-Kauno Žalgiris
62
2009-10-31 13:00
Vilnius
Vilniaus FK "Vėtra" 3 : 5 Panevėžio FA "Ekranas"
61
2009-10-31 13:00
Palanga
Palangos SM 2 : 5 Šiaulių FA-94
60
2009-10-31 13:00
Kaunas
NFA Aisčiai-2 4 : 0 Marijampolės FA "Sūduva"
59
2009-10-31 11:00
Vilnius
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 2 : 1 BFA-Vilniaus FM
58
2009-10-28 15:20
Jonava
Jonavos KKSC 2 : 0 Marijampolės FA "Sūduva"
57
2009-10-28 15:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 4 : 0 Palangos SM
56
2009-10-28 13:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 4 Klaipėdos FM-FK Atlantas
55
2009-10-28 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-94 3 : 0 Vilniaus FK "Vėtra"
54
2009-10-28 12:30
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 2 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
53
2009-10-24 13:30
Palanga
Palangos SM 0 : 6 Marijampolės FA "Sūduva"
52
2009-10-24 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
51
2009-10-24 13:00
Vilnius
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 1 : 2 Šiaulių FA-94
50
2009-10-24 12:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 4 : 0 BFA-Vilniaus FM
49
2009-10-24 12:00
Vilnius
Vilniaus FK "Vėtra" 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
48
2009-10-24 11:00
Kaunas
NFA Aisčiai-2 3 : 1 Jonavos KKSC
47
2009-10-18 13:00
Jonava
Jonavos KKSC 5 : 1 Palangos SM
46
2009-10-17 13:00
Marijampolė
Marijampolės FA "Sūduva" 4 : 1 Vilniaus FK "Vėtra"
45
2009-10-17 12:30
Šiauliai
Šiaulių FA-94 1 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
44
2009-10-17 12:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
43
2009-10-17 12:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 2 NFA Aisčiai-2
42
2009-10-17 12:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 2 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
41
2009-10-11 12:00
Vilnius
Vilniaus FK "Vėtra" 2 : 1 Jonavos KKSC
40
2009-10-10 14:00
Vilnius
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 2 : 1 Marijampolės FA "Sūduva"
39
2009-10-10 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM-FK Atlantas 3 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
38
2009-10-10 12:30
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 1 Šiaulių FA-94
37
2009-10-10 12:30
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
36
2009-10-10 12:00
Kaunas
NFA Aisčiai-2 3 : 0 Palangos SM
35
2009-10-04 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 0 : 2 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
34
2009-10-03 14:00
Palanga
Palangos SM 0 : 0 Vilniaus FK "Vėtra"
33
2009-10-03 13:30
Marijampolė
Marijampolės FA "Sūduva" 2 : 0 Klaipėdos FM-FK Atlantas
32
2009-10-03 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-94 1 : 5 BFA-Vilniaus FM
31
2009-10-03 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 2 NFA Aisčiai-2
30
2009-10-03 11:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 3 FM Tauras-Kauno Žalgiris
29
2009-09-27 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM-FK Atlantas 4 : 2 Jonavos KKSC
28
2009-09-26 14:00
Vilnius
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 6 : 0 Palangos SM
27
2009-09-26 13:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 1 Marijampolės FA "Sūduva"
26
2009-09-26 13:00
Kaunas
NFA Aisčiai-2 9 : 0 Vilniaus FK "Vėtra"
25
2009-09-26 12:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 4 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
24
2009-09-26 12:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 1 Šiaulių FA-94
23
2009-09-19 14:30
Jonava
Jonavos KKSC 0 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
22
2009-09-19 13:00
Marijampolė
Marijampolės FA "Sūduva" 0 : 1 BFA-Vilniaus FM
21
2009-09-19 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 10 Panevėžio FA "Ekranas"
20
2009-09-19 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-94 1 : 0 NFA Aisčiai-2
19
2009-09-19 11:00
Vilnius
Vilniaus FK "Vėtra" 0 : 4 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
18
2009-09-19 11:00
Palanga
Palangos SM 0 : 2 Klaipėdos FM-FK Atlantas
17
2009-09-13 12:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 1 : 1 Jonavos KKSC
16
2009-09-12 15:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 1 Palangos SM
15
2009-09-12 14:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 3 Marijampolės FA "Sūduva"
14
2009-09-12 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-94 2 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
13
2009-09-12 13:00
Kaunas
NFA Aisčiai-2 1 : 0 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
12
2009-09-12 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM-FK Atlantas 2 : 2 Vilniaus FK "Vėtra"
11
2009-09-06 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
10
2009-09-05 14:00
Palanga
Palangos SM 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
9
2009-09-05 13:30
Marijampolė
Marijampolės FA "Sūduva" 2 : 1 Šiaulių FA-94
8
2009-09-05 13:30
Vilnius
Vilniaus SK "Granitas-Rotalis" 1 : 1 Klaipėdos FM-FK Atlantas
7
2009-09-05 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 NFA Aisčiai-2
6
2009-09-05 12:00
Vilnius
Vilniaus FK "Vėtra" 1 : 4 FM Tauras-Kauno Žalgiris
5
2009-08-30 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-94 4 : 1 Jonavos KKSC
4
2009-08-29 15:40
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 2 Vilniaus SK "Granitas-Rotalis"
3
2009-08-29 14:30
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 9 : 0 Palangos SM
2
2009-08-29 11:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 3 : 1 Vilniaus FK "Vėtra"
1
2009-08-29 11:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 Marijampolės FA "Sūduva"
Rungtynių kalendorius