„Nepasitenkinimas savimi yra būtina protingo gyvenimo sąlyga. Tik šis nepasitenkinimas skatina tobulėti“ – L. Tolstojus Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2009/10 m. Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1992-93 m.) a lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 Kauno FM "Tauras"-FBK (Kaunas)  16  14  1  1  65 - 22 (+43)  43  89%  I 
 Vilniaus FM-2 "Rotalis (Vilnius)  15  11  3  1  34 - 18 (+16)  36  80%  II 
 Šiaulių FA-92 (Šiauliai)  14  10  0  4  38 - 14 (+24)  30  71%  III 
 Panevėžio FA "Ekranas" (Panevėžys)  15  8  2  5  48 - 23 (+25)  26  57%  IV 
 Jonavos KKSC (Jonava)  17  7  5  5  30 - 31 (-1)  26  50%  V 
 Vilniaus FM-1 "Vėtra" (Vilnius)  15  7  1  7  41 - 35 (+6)  22  48%  VI 
 Klaipėdos FM "Nesė Group" (Klaipėda)  14  5  1  8  31 - 33 (-2)  16  38%  VII 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  16  2  3  11  18 - 51 (-33)  9  18%  VIII 
 Vilniaus Žalgirio FA (Vilnius)  15  1  4  10  14 - 41 (-27)  7  15%  IX 
 FM Tauras-Kauno Žalgiris (Kaunas)  15  1  0  14  21 - 72 (-51)  3  6%  X 
 Telšių SM (Telšiai)  0  0  0  0  0 - 0 (0)  0  0%  XI 
 NFA Aisčiai-1 (Kaunas)  0  0  0  0  0 - 0 (0)  0  0%  XII 
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
55
2010-06-19 15:20
Jonavos KKSC - : - FM Tauras-Kauno Žalgiris
54
2010-06-19 15:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" - : - Vilniaus FM-1 "Vėtra"
53
2010-06-19 13:30
Telšių SM - : - Alytaus SRC "Dainava"
52
2010-06-19 13:00
Vilniaus Žalgirio FA - : - Šiaulių FA-92
51
2010-06-19 12:00
Vilniaus FM-2 "Rotalis - : - Panevėžio FA "Ekranas"
50
2010-06-12 15:00
Šiaulių FA-92 - : - Vilniaus FM-2 "Rotalis
49
2010-06-12 15:00
Panevėžio FA "Ekranas" - : - Klaipėdos FM "Nesė Group"
48
2010-06-12 14:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris - : - Telšių SM
47
2010-06-12 14:00
Alytaus SRC "Dainava" - : - Vilniaus Žalgirio FA
46
2010-06-12 14:00
Vilniaus FM-1 "Vėtra" - : - Kauno FM "Tauras"-FBK
45
2010-06-06 13:00
Telšių SM - : - Jonavos KKSC
44
2010-06-05 14:00
Kauno FM "Tauras"-FBK - : - Panevėžio FA "Ekranas"
43
2010-06-05 14:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" - : - Šiaulių FA-92
42
2010-06-05 12:00
Vilniaus FM-2 "Rotalis - : - Alytaus SRC "Dainava"
41
2010-06-05 12:00
Vilniaus Žalgirio FA - : - FM Tauras-Kauno Žalgiris
40
2010-06-02 17:30
Vilniaus Žalgirio FA - : - Telšių SM
39
2010-06-02 16:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" - : - FM Tauras-Kauno Žalgiris
38
2010-05-30 14:00
Jonavos KKSC 2 : 1 Vilniaus Žalgirio FA
37
2010-05-29 15:00
Alytaus SRC "Dainava" 4 : 1 Klaipėdos FM "Nesė Group"
36
2010-05-29 15:00
Panevėžio FA "Ekranas" 5 : 0 Vilniaus FM-1 "Vėtra"
35
2010-05-29 14:30
Šiaulių FA-92 0 : 5 Kauno FM "Tauras"-FBK
34
2010-05-29 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 3 Vilniaus FM-2 "Rotalis
33
2010-05-23 12:00
Vilniaus FM-2 "Rotalis 0 : 0 Jonavos KKSC
32
2010-05-22 15:00
Vilniaus FM-1 "Vėtra" - : - Šiaulių FA-92
31
2010-05-22 13:00
Kauno FM "Tauras"-FBK 4 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
30
2010-05-16 15:00
Jonavos KKSC 3 : 0 Klaipėdos FM "Nesė Group"
29
2010-05-15 14:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 5 Vilniaus FM-1 "Vėtra"
28
2010-05-15 14:00
Šiaulių FA-92 1 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
27
2010-05-15 13:00
Telšių SM - : - Vilniaus FM-2 "Rotalis
26
2010-05-15 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 5 Kauno FM "Tauras"-FBK
25
2010-05-12 18:00
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 2 Jonavos KKSC
24
2010-05-12 18:00
Panevėžio FA "Ekranas" 7 : 0 Vilniaus Žalgirio FA
23
2010-05-12 18:00
Vilniaus FM-1 "Vėtra" 1 : 2 Vilniaus FM-2 "Rotalis
22
2010-05-12 18:00
Kauno FM "Tauras"-FBK 7 : 1 Klaipėdos FM "Nesė Group"
21
2010-05-12 16:00
Šiaulių FA-92 - : - Telšių SM
20
2010-05-09 13:00
Kauno FM "Tauras"-FBK 10 : 0 Jonavos KKSC
19
2010-05-08 15:00
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
18
2010-05-08 13:00
Vilniaus FM-1 "Vėtra" 3 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
17
2010-05-08 13:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" - : - Telšių SM
16
2010-05-08 11:00
Vilniaus FM-2 "Rotalis 2 : 1 Vilniaus Žalgirio FA
15
2010-05-02 14:00
Jonavos KKSC 3 : 0 Vilniaus FM-1 "Vėtra"
14
2010-05-01 15:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 3 Šiaulių FA-92
13
2010-05-01 14:00
Vilniaus Žalgirio FA 0 : 0 Klaipėdos FM "Nesė Group"
12
2010-05-01 13:00
Telšių SM - : - Kauno FM "Tauras"-FBK
11
2010-05-01 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 12 Panevėžio FA "Ekranas"
10
2010-04-25 14:00
Panevėžio FA "Ekranas" 0 : 0 Jonavos KKSC
9
2010-04-24 14:00
Kauno FM "Tauras"-FBK 4 : 1 Vilniaus Žalgirio FA
8
2010-04-24 13:00
Vilniaus FM-1 "Vėtra" - : - Telšių SM
7
2010-04-24 13:00
Klaipėdos FM "Nesė Group" 1 : 2 Vilniaus FM-2 "Rotalis
6
2010-04-24 12:00
Šiaulių FA-92 6 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
5
2010-04-18 14:00
Jonavos KKSC 0 : 3 Šiaulių FA-92
4
2010-04-17 14:30
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 6 Alytaus SRC "Dainava"
3
2010-04-17 12:00
Vilniaus FM-2 "Rotalis 1 : 1 Kauno FM "Tauras"-FBK
2
2010-04-17 12:00
Telšių SM - : - Panevėžio FA "Ekranas"
1
2010-04-17 11:00
Vilniaus Žalgirio FA 1 : 1 Vilniaus FM-1 "Vėtra"
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2009-11-28 12:00
Vilnius
Vilniaus FM-1 "Vėtra" - : - NFA Aisčiai-1
65
2009-11-25 17:30
Kaunas
NFA Aisčiai-1 - : - Jonavos KKSC
64
2009-11-21 12:00
Kaunas
NFA Aisčiai-1 - : - Telšių SM
63
2009-11-14 11:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK - : - NFA Aisčiai-1
62
2009-11-07 12:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" - : - NFA Aisčiai-1
61
2009-10-31 15:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 3 Kauno FM "Tauras"-FBK
60
2009-10-31 13:00
Vilnius
Vilniaus FM-2 "Rotalis 3 : 1 Vilniaus FM-1 "Vėtra"
59
2009-10-31 12:30
Vilnius
Vilniaus Žalgirio FA 0 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
58
2009-10-31 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 7 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
57
2009-10-31 12:00
Telšiai
Telšių SM - : - Šiaulių FA-92
56
2009-10-31 11:00
Kaunas
NFA Aisčiai-1 - : - FM Tauras-Kauno Žalgiris
55
2009-10-28 15:00
Šiauliai
Šiaulių FA-92 3 : 0 Vilniaus Žalgirio FA
54
2009-10-28 15:00
Vilnius
Vilniaus FM-1 "Vėtra" 3 : 6 Klaipėdos FM "Nesė Group"
53
2009-10-28 14:30
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 3 Vilniaus FM-2 "Rotalis
52
2009-10-28 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" - : - Telšių SM
51
2009-10-28 11:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 2 Jonavos KKSC
50
2009-10-24 15:00
Vilnius
Vilniaus FM-2 "Rotalis 1 : 0 Šiaulių FA-92
49
2009-10-24 15:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 2 : 3 Panevėžio FA "Ekranas"
48
2009-10-24 14:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK 3 : 2 Vilniaus FM-1 "Vėtra"
47
2009-10-24 13:00
Telšiai
Telšių SM - : - FM Tauras-Kauno Žalgiris
46
2009-10-24 12:30
Vilnius
Vilniaus Žalgirio FA 0 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
45
2009-10-17 17:00
Jonava
Jonavos KKSC - : - Telšių SM
44
2009-10-17 14:30
Šiauliai
Šiaulių FA-92 3 : 0 Klaipėdos FM "Nesė Group"
43
2009-10-17 14:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 2 Vilniaus FM-2 "Rotalis
42
2009-10-17 14:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 3 Kauno FM "Tauras"-FBK
41
2009-10-17 12:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 3 Vilniaus Žalgirio FA
40
2009-10-10 15:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 5 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
39
2009-10-10 14:30
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK 1 : 4 Šiaulių FA-92
38
2009-10-10 14:30
Vilnius
Vilniaus FM-1 "Vėtra" 3 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
37
2009-10-10 12:00
Vilnius
Vilniaus FM-2 "Rotalis 5 : 3 FM Tauras-Kauno Žalgiris
36
2009-10-10 12:00
Vilnius
Vilniaus Žalgirio FA 1 : 1 Jonavos KKSC
35
2009-10-03 15:00
Šiauliai
Šiaulių FA-92 2 : 0 Vilniaus FM-1 "Vėtra"
34
2009-10-03 13:30
Telšiai
Telšių SM - : - Vilniaus Žalgirio FA
33
2009-10-03 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 5 Kauno FM "Tauras"-FBK
32
2009-10-03 12:30
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 5 Klaipėdos FM "Nesė Group"
31
2009-10-03 11:00
Jonava
Jonavos KKSC 1 : 1 Vilniaus FM-2 "Rotalis
30
2009-10-03 11:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" - : - NFA Aisčiai-1
29
2009-09-26 16:00
Vilnius
Vilniaus FM-2 "Rotalis - : - Telšių SM
28
2009-09-26 14:00
Vilnius
Vilniaus FM-1 "Vėtra" 8 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
27
2009-09-26 14:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 0 Šiaulių FA-92
26
2009-09-26 13:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 5 : 0 Jonavos KKSC
25
2009-09-26 11:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK 4 : 3 FM Tauras-Kauno Žalgiris
24
2009-09-26 11:00
Kaunas
NFA Aisčiai-1 - : - Vilniaus Žalgirio FA
23
2009-09-19 15:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
22
2009-09-19 12:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 5 Vilniaus FM-1 "Vėtra"
21
2009-09-19 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 2 : 3 Kauno FM "Tauras"-FBK
20
2009-09-19 12:00
Telšiai
Telšių SM - : - Klaipėdos FM "Nesė Group"
19
2009-09-19 11:00
Vilnius
Vilniaus Žalgirio FA 3 : 4 Vilniaus FM-2 "Rotalis
18
2009-09-19 11:00
Šiauliai
Šiaulių FA-92 - : - NFA Aisčiai-1
17
2009-09-12 15:00
Šiauliai
Šiaulių FA-92 5 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
16
2009-09-12 15:00
Klaipėda
Klaipėdos FM "Nesė Group" 3 : 0 Vilniaus Žalgirio FA
15
2009-09-12 13:00
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK - : - Telšių SM
14
2009-09-12 12:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 6 : 4 FM Tauras-Kauno Žalgiris
13
2009-09-12 12:00
Vilnius
Vilniaus FM-1 "Vėtra" 2 : 1 Jonavos KKSC
12
2009-09-12 11:00
Kaunas
NFA Aisčiai-1 - : - Vilniaus FM-2 "Rotalis
11
2009-09-05 13:00
Telšiai
Telšių SM - : - Vilniaus FM-1 "Vėtra"
10
2009-09-05 13:00
Vilnius
Vilniaus FM-2 "Rotalis 3 : 0 Klaipėdos FM "Nesė Group"
9
2009-09-05 12:30
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 7 Šiaulių FA-92
8
2009-09-05 12:30
Vilnius
Vilniaus Žalgirio FA 1 : 4 Kauno FM "Tauras"-FBK
7
2009-09-05 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 3 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
6
2009-09-05 11:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" - : - NFA Aisčiai-1
5
2009-08-29 13:40
Kaunas
Kauno FM "Tauras"-FBK 3 : 2 Vilniaus FM-2 "Rotalis
4
2009-08-29 13:00
Vilnius
Vilniaus FM-1 "Vėtra" 7 : 2 Vilniaus Žalgirio FA
3
2009-08-29 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-92 1 : 3 Jonavos KKSC
2
2009-08-29 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
1
2009-08-29 12:30
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" - : - Telšių SM
Rungtynių kalendorius