„Jei jums nepavyksta pasiruošti, jūs pasiruošęs pralaimėti“- Markas Spitzas Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Teikiamų paslaugų įkainiai

Informuojame, kad Šiaulių m. savivaldybės tarybos 2017-11-09 sprendimu Nr. T-375 įsteigta VšĮ futbolo akademija „Šiauliai", kuri veiklą pradėjo 2018-01-03.


Už teikiamas neformaliojo ugdymo paslaugas VšĮ futbolo akademijoje „Šiauliai" galite sumokėti banko pavedimu, UAB „Perlo paslaugos" terminale arba naudodamiesi „Viena Sąskaita".

 

Nuo 2021-01-01 mokestį sudaro 2 dalys: sportinio ugdymo mokestis - 10 Eur/mėn. ir bendruomenės nario mokestis - 5 Eur/mėn. Bendra suma - 15 Eur/mėn.

1. Sportinio ugdymo mokestis mokamas laikotarpiu, kai vykdomas sportinio rengimo procesas, bet ne mažiau kaip 10 mėn. per metus.

2. Sportinio ugdymo mokestis nemokamas vaiko ligos (kai treniruotės nelankomos ne mažiau kaip 4 nepertraukiamas savaites ir pateikiamas tėvų prašymas atleisti nuo sportinio ugdymo mokesčio), atostogų laikotarpiu ar kitu su vaiko tėvais suderintu laikotarpiu pagal pateiktą tėvų prašymą.

3. Bendruomenės nario mokestis mokamas kas mėnesį visus metus (12 mėn.), neatsižvelgiant į tai vaikas atostogavo, sirgo ar dėl kitų priežasčių nelankė treniruočių.

 

4. Bendruomenės nario mokestis nemokamas, kai veikla ir (ar) treniruočių procesas stabdomas dėl Lietuvos Respublikoje paskelbto karantino ir (ar) ekstremalios situacijos ne trumpesniam nei 3 savaičių laikotarpiui.

Įmoką banko pavedimu perveskite į sąskaitą LT864010051004167811 (bankas Luminor). 

Gavėjas - VšĮ futbolo akademija „Šiauliai", mokėjimo paskirtis - vaiko vardas, pavardė, gimimo metai (papildomai galite nurodyti ir trenerio vardą, pavardę). 

Mokant „Perlo" terminale Jums reikės pateikti mokėjimo kvitą, kurį rasite prie papildomų prisegtų bylų (puslapio apačioje). Paslaugos kaina - 0,25 Eur. 

 

Taip pat atvėrėme naujas atsiskaitymo galimybes savo auklėtinių tėveliams ir nuo 2018 metų už neformaliojo ugdymo paslaugas galite atsiskaityti naudodamiesi „Viena Sąskaita". 


Įmoką sumokėkite iki einamojo mėnesio 28 dienos. Mokėjimą galite atlikti iš karto už kelis mėnesius. 

Informaciją apie už sumokėtas įmokas nuo 2018 m. vasario 1 d. atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu, kurį pateikite grupės treneriui.


Papildomą informaciją suteiksime telefonu 870005051 arba el. paštu: mokesciai@siauliufa.lt 

 

Pagarbiai,

VšĮ futbolo akademija „Šiauliai" administracija

tel. 8 700 05051, el. p. siauliufa@siauliufa.lt.

Papildomos prisegtos bylos:
   2021_taisykles_atlygintinos_paslaugos.pdf    Size: 275 KB
   priedas_atlygintinos_paslaugos.pdf    Size: 217 KB
   taisykles_atlygintinos_paslaugos.pdf    Size: 209 KB
Rungtynių kalendorius