„Nėra didžio sportininko, kuris kasdieną nedarytų klaidų. Jie daro klaidas, tačiau iš karto jų neanalizuoja. Jie laukia, kol pasibaigs žaidimas“– Keith Henschen Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
Oficialios rungtynės

2019 m. sezono oficialios rungtynės

 

2019 m. LFF I lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-17 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-16 lyga

 

2019 m. SHARP Elitinė jaunių U-15 lyga

2011/12 m. Lietuvos jaunių sp. mok. ir kl. kom. (1998 m.) A lygos čempionatas
Čempionatas
 Komanda Žai.  Per.  Lyg.  Pral.  Ivarčiai  Tšk.  Išk. tšk. %  Vieta 
 Šiaulių FA-98 (Šiauliai)  22  16  5  1  74 - 20 (+54)  53  80%  I 
 Panevėžio FA "Ekranas" (Panevėžys)  22  16  4  2  53 - 19 (+34)  52  78%  II 
 Marijampolės FC -"Sūduva" (Marijampolė)  22  12  3  7  58 - 35 (+23)  39  59%  III 
 Klaipėdos FA (Klaipėda)  22  11  6  5  41 - 28 (+13)  39  59%  IV 
 Vilniaus FM "Ateitis" (Vilnius)  22  10  4  8  55 - 32 (+23)  34  51%  V 
 Utenos KKSC-Širvintų SM   22  7  8  7  25 - 28 (-3)  29  43%  VI 
 BFA-Vilniaus FM (Vilnius)  23  8  0  15  25 - 47 (-22)  24  34%  VII 
 FS Klaipėda (Klaipėda)  21  7  2  12  26 - 46 (-20)  23  36%  VIII 
 SFK Rotalis (Vilnius)  22  6  4  12  13 - 43 (-30)  22  33%  IX 
 Alytaus SRC "Dainava" (Alytus)  22  6  3  13  20 - 42 (-22)  21  31%  X 
 Jonavos KKSC (Jonava)  22  6  3  13  30 - 61 (-31)  21  31%  XI 
 FM Tauras-Kauno Žalgiris (Kaunas)  22  5  2  15  24 - 43 (-19)  17  25%  XII 
Rezultatyviausi žaidėjai
Vardas Pavardė Klubas Pozicija
17 D. Konikas Šiaulių FA-98
8 J. Budrys Šiaulių FA-98 Gynejas
6 R. Lekiatas Šiaulių FA-98 Gynejas
5 S. Jurgilas Šiaulių FA-98 Gynejas
5 . Vilniaus FM "Ateitis" Gynejas
II ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
67
2012-06-23 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 1 Klaipėdos FA
66
2012-06-23 13:00
Klaipėda
FS Klaipėda 3 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
65
2012-06-23 12:00
Širvintos
Utenos KKSC-Širvintų SM 2 : 0 BFA-Vilniaus FM
64
2012-06-23 12:00
Vilnius
SFK Rotalis 2 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
63
2012-06-23 11:00
Jonava
Jonavos KKSC 2 : 8 Šiaulių FA-98
62
2012-06-23 00:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 4 Panevėžio FA "Ekranas"
61
2012-06-16 14:40
Klaipėda
Klaipėdos FA 3 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
60
2012-06-16 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 5 : 0 SFK Rotalis
59
2012-06-16 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-98 4 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
58
2012-06-16 12:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 1 Utenos KKSC-Širvintų SM
57
2012-06-16 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 2 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
56
2012-06-16 10:26
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 3 FS Klaipėda
55
2012-06-10 18:00
Širvintos
Utenos KKSC-Širvintų SM 1 : 5 Šiaulių FA-98
54
2012-06-09 14:00
Klaipėda
Klaipėdos FA 5 : 0 SFK Rotalis
53
2012-06-09 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 2 Alytaus SRC "Dainava"
52
2012-06-09 12:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
51
2012-06-09 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 3 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
50
2012-06-02 13:30
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 3 Klaipėdos FA
49
2012-06-02 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 3 Utenos KKSC-Širvintų SM
48
2012-06-02 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
47
2012-06-02 12:30
Šiauliai
Šiaulių FA-98 5 : 0 FS Klaipėda
46
2012-06-02 12:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
45
2012-06-02 12:00
Vilnius
SFK Rotalis 0 : 4 Jonavos KKSC
44
2012-05-27 12:30
Kaunas
Šiaulių FA-98 3 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
43
2012-05-26 13:00
Utena
Utenos KKSC-Širvintų SM 1 : 3 Marijampolės FC -"Sūduva"
42
2012-05-26 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 0 FS Klaipėda
41
2012-05-26 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 1 BFA-Vilniaus FM
40
2012-05-26 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 1 BFA-Vilniaus FM
39
2012-05-26 13:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" - : - BFA-Vilniaus FM
38
2012-05-26 13:00
Jonava
Jonavos KKSC 1 : 1 Klaipėdos FA
37
2012-05-26 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 3 : 0 SFK Rotalis
36
2012-05-20 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 1 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
35
2012-05-19 16:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 0 Klaipėdos FA
34
2012-05-19 13:00
Šiauliai
Šiaulių FA-98 6 : 0 BFA-Vilniaus FM
33
2012-05-19 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 1 FS Klaipėda
32
2012-05-19 12:00
Vilnius
SFK Rotalis 0 : 3 Utenos KKSC-Širvintų SM
31
2012-05-19 11:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 2 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
30
2012-05-16 17:40
Klaipėda
FS Klaipėda 1 : 1 SFK Rotalis
29
2012-05-16 17:00
Klaipėda
Klaipėdos FA 4 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
28
2012-05-16 17:00
Širvintos
Utenos KKSC-Širvintų SM 1 : 1 Jonavos KKSC
27
2012-05-16 16:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 1 Šiaulių FA-98
26
2012-05-16 16:00
kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 1 : 5 Marijampolės FC -"Sūduva"
25
2012-05-16 16:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 4 Alytaus SRC "Dainava"
24
2012-05-09 17:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 1 Utenos KKSC-Širvintų SM
23
2012-05-05 13:40
Šiauliai
Šiaulių FA-98 2 : 1 Klaipėdos FA
22
2012-05-05 13:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
21
2012-05-05 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 1 BFA-Vilniaus FM
20
2012-05-05 12:00
Vilnius
SFK Rotalis 1 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
19
2012-05-02 14:00
Klaipeda
FS Klaipėda 3 : 1 Jonavos KKSC
18
2012-04-30 17:00
Klaipeda
Klaipėdos FA 1 : 0 Utenos KKSC-Širvintų SM
17
2012-04-29 13:30
Šiauliai
Šiaulių FA-98 5 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
16
2012-04-29 11:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 1 Jonavos KKSC
15
2012-04-28 13:30
Klaipeda
FS Klaipėda 1 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
14
2012-04-28 13:00
Panevežys
Panevėžio FA "Ekranas" 3 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
13
2012-04-28 11:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 2 : 0 SFK Rotalis
12
2012-04-22 12:00
Jonava
Jonavos KKSC 3 : 1 BFA-Vilniaus FM
11
2012-04-21 14:30
Širvintos
Utenos KKSC-Širvintų SM 2 : 0 FS Klaipėda
10
2012-04-21 14:00
Alytus
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 1 Klaipėdos FA
9
2012-04-21 13:00
Marijampole
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 2 Šiaulių FA-98
8
2012-04-21 12:30
Vilnius
SFK Rotalis 0 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
7
2012-04-21 12:00
Vilnius
Vilniaus FM "Ateitis" 6 : 1 FM Tauras-Kauno Žalgiris
6
2012-04-15 12:00
Panevėžys
Panevėžio FA "Ekranas" 5 : 1 Jonavos KKSC
5
2012-04-14 21:53
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 3 Marijampolės FC -"Sūduva"
4
2012-04-14 21:49
Šiaulių FA-98 4 : 0 SFK Rotalis
3
2012-04-14 14:00
Kaunas
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 1 Utenos KKSC-Širvintų SM
2
2012-04-14 11:00
Klaipeda
FS Klaipėda 1 : 1 Klaipėdos FA
1
2012-04-14 11:00
Vilnius
BFA-Vilniaus FM 0 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
I ratas
Nr. Data, laikas ir vieta Rungtynės
66
2011-10-30 12:30
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 7 : 3 Jonavos KKSC
65
2011-10-29 13:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 2 : 1 FS Klaipėda
64
2011-10-29 13:00
Klaipėdos FA 3 : 1 Marijampolės FC -"Sūduva"
63
2011-10-29 12:00
BFA-Vilniaus FM 2 : 1 Utenos KKSC-Širvintų SM
62
2011-10-29 12:00
Panevėžio FA "Ekranas" 1 : 1 Vilniaus FM "Ateitis"
61
2011-10-29 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 2 SFK Rotalis
60
2011-10-22 13:40
FM Tauras-Kauno Žalgiris 3 : 3 Klaipėdos FA
59
2011-10-22 13:30
FS Klaipėda 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
58
2011-10-22 13:00
SFK Rotalis 1 : 4 Marijampolės FC -"Sūduva"
57
2011-10-22 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 1 : 1 Šiaulių FA-98
56
2011-10-22 12:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 0 : 0 Panevėžio FA "Ekranas"
55
2011-10-22 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Jonavos KKSC
54
2011-10-16 12:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 4 : 0 Jonavos KKSC
53
2011-10-15 14:40
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 1 : 2 Utenos KKSC-Širvintų SM
52
2011-10-15 14:00
SFK Rotalis 0 : 0 Klaipėdos FA
51
2011-10-15 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 4 : 0 FS Klaipėda
50
2011-10-15 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 0 Vilniaus FM "Ateitis"
49
2011-10-15 12:00
BFA-Vilniaus FM 2 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
48
2011-10-08 13:30
Klaipėdos FA 1 : 2 BFA-Vilniaus FM
47
2011-10-08 13:00
FS Klaipėda 0 : 3 Šiaulių FA-98
46
2011-10-08 13:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 0 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
45
2011-10-08 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 2 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
44
2011-10-08 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
43
2011-10-08 12:00
Jonavos KKSC 0 : 2 SFK Rotalis
42
2011-10-01 13:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 2 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
41
2011-10-01 13:00
Klaipėdos FA 3 : 0 Jonavos KKSC
40
2011-10-01 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 4 FS Klaipėda
39
2011-10-01 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 0 BFA-Vilniaus FM
38
2011-10-01 12:40
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 3 Utenos KKSC-Širvintų SM
37
2011-10-01 11:00
SFK Rotalis 0 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
36
2011-09-24 14:40
Vilniaus FM "Ateitis" 6 : 1 Jonavos KKSC
35
2011-09-24 13:30
Klaipėdos FA 1 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
34
2011-09-24 13:00
BFA-Vilniaus FM 0 : 3 Šiaulių FA-98
33
2011-09-24 13:00
FS Klaipėda 3 : 6 Marijampolės FC -"Sūduva"
32
2011-09-24 12:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 0 : 0 SFK Rotalis
31
2011-09-24 11:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 4 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
30
2011-09-18 12:00
Jonavos KKSC 0 : 0 Utenos KKSC-Širvintų SM
29
2011-09-17 14:40
Vilniaus FM "Ateitis" 7 : 0 Klaipėdos FA
28
2011-09-17 13:30
SFK Rotalis 2 : 0 FS Klaipėda
27
2011-09-17 12:00
Alytaus SRC "Dainava" 0 : 2 BFA-Vilniaus FM
26
2011-09-17 12:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 3 : 2 Panevėžio FA "Ekranas"
25
2011-09-17 11:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 0 : 2 FM Tauras-Kauno Žalgiris
24
2011-09-11 13:00
BFA-Vilniaus FM 4 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
23
2011-09-11 13:00
FS Klaipėda 1 : 2 Jonavos KKSC
22
2011-09-10 13:00
Panevėžio FA "Ekranas" 6 : 1 Alytaus SRC "Dainava"
21
2011-09-10 13:00
Klaipėdos FA 1 : 3 Šiaulių FA-98
20
2011-09-10 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 1 SFK Rotalis
19
2011-09-10 12:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 0 : 3 Vilniaus FM "Ateitis"
18
2011-09-04 11:00
Jonavos KKSC 1 : 3 FM Tauras-Kauno Žalgiris
17
2011-09-03 14:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 2 : 2 Klaipėdos FA
16
2011-09-03 13:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 2 : 1 Panevėžio FA "Ekranas"
15
2011-09-03 13:00
Vilniaus FM "Ateitis" 4 : 1 FS Klaipėda
14
2011-09-03 13:00
Alytaus SRC "Dainava" 1 : 1 Šiaulių FA-98
13
2011-09-03 11:00
SFK Rotalis 1 : 0 BFA-Vilniaus FM
12
2011-08-31 16:00
Gytarių d.d. st.
Šiaulių FA-98 2 : 2 Marijampolės FC -"Sūduva"
11
2011-08-28 12:00
BFA-Vilniaus FM 3 : 2 Jonavos KKSC
10
2011-08-27 14:40
FS Klaipėda 1 : 0 Utenos KKSC-Širvintų SM
9
2011-08-27 14:00
Klaipėdos FA 1 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
8
2011-08-27 13:40
Panevėžio FA "Ekranas" 2 : 0 SFK Rotalis
7
2011-08-27 12:00
FM Tauras-Kauno Žalgiris 4 : 2 Vilniaus FM "Ateitis"
6
2011-08-21 12:00
Jonavos KKSC 1 : 6 Panevėžio FA "Ekranas"
5
2011-08-20 13:00
SFK Rotalis 0 : 3 Šiaulių FA-98
4
2011-08-20 12:00
Utenos KKSC-Širvintų SM 1 : 0 FM Tauras-Kauno Žalgiris
3
2011-08-20 11:00
Klaipėdos FA 5 : 1 FS Klaipėda
2
2011-08-20 11:00
Vilniaus FM "Ateitis" 4 : 0 BFA-Vilniaus FM
1
2011-08-20 11:00
Marijampolės FC -"Sūduva" 3 : 0 Alytaus SRC "Dainava"
Rungtynių kalendorius